Khloe Kardashian chwali się mięśniami na okładce. Tristan Thompson komentuje!

2021-10-15 20:30

Khloe Kardashian przeszła w ciągu ostatnich lat największą metamorfozę z całej rodziny. Gwiazda ostro trenuje na siłowni, a efektami pochwaliła się na okładce Health Magazine. Imponujące mięśnie brzucha przyciągnęły nawet jej niewiernego ex (?) partnera. Co ma jej do powiedzenia Tristan Thompson?

Na przestrzeni lat wszystkie Kardashianki przeszły wielkie przemiany. Jednak to metamorfoza Khloe Kardashian wzbudza największe emocje. Przed laty wyglądem nieco odstawała od sióstr. Jako jedyna miała na swoim ciele kilka gramów tłuszczu. Co zresztą zawsze było jej wypominane.

Kilka lat temu przeszła poważną metamorfozę. Teraz Khloe Kardashian to stała bywalczyni siłowni. Efektami swojej pacy pochwaliła się na okładce Health Magazine. Jej brzuch robi wrażenie!

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Umięśniona Khloe Kardashian pręży się na okładce

Na okładce najnowszego Health Magazine pozuje Khloe Kardashian. Gwiazda siedzi w sportowym stroju, prezentując imponujące mięśnie brzucha. Oczywiście wystarczy spojrzeć na twarz celebrytki, by zorientować się, że fotka jest szczodrze wyretuszowana.

Dziękuję Health Magazine za umieszczenie mnie na okładce. Tak ciężko pracowałam na to na siłowni i zaraz potem świętowałam pizzą (moja słabość) ?

WOW!! Jesteś tak motywująca Koko! Tak dumny z twojej ciężkiej pracy i zaangażowania w opiekę zdrowotną i kondycję. Abs ze stali!! BRB Muszę zrobić kilka przysiadów ❤️❤️

Napisał niewierny koszykarz.

Czy oni ZNOWU do siebie wrócili???

Napisała Khloe Kardashian.

Pod zdjęciem fani gratulowali jej figury oraz okładki. Swoje trzy grosze musiał dorzucić oczywiście Tristan Thompson. Ten gość nie ma za grosz wstydu! Komplementuje na Instagramie, zupełnie jakby nie zdradzał jej jakieś milion razy!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?