Khloe Kardashian pozwana za kradzież projektu! „To miał być prezent”. Została oszukana?

2020-08-10 14:00 AM
Khloe Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Prowadząc własny biznes i przy okazji mając znane nazwisko to niemal pewnik, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał utrudnić życie. Właśnie teraz tego doświadcza Khloe Kardashian, która została oskarżona o przywłaszczenie sobie projektów pewnej niezależnej projektantki. Miała je nieco zmienić i zacząć sprzedawać pod nazwą swojej marki. Pozew przeciwko celebrytce już jest w sądzie, a ona stara się wytłumaczyć całą sytuację.

Khloe Kardashian jak przystało na Kardashiankę zajmuje się własnym biznesem. Celebrytka jest właścicielką marki Good American, gdzie zajmuje się głównie projektowaniem i sprzedawaniem jeansów na każdy rozmiar i każdą figurę. Ze względu na różnorodność marka ma już sporą rzeszę fanów nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Instagram firmy liczy aż 1,7 mln obserwujących.

Niestety teraz pojawiły się doniesienia, że Khloe mogła dopuścić się kradzieży projektu body od jednej z niezależnych projektantek, która jest właścicielką firmy Destiney Bleu. Według oskarżycielki Khloe miała stworzyć identyczny wzór kombinezonu i  podpisać go nazwą swojej firmy. Kardashianka jest jednak innego zdania, nie mówi tego wprost, ale można wnioskować, że została oszukana. By uspokoić całą sytuację, Khloe postanowiła wyjaśnić sprawę.

Moja była stylistka bez mojej wiedzy i zgody przyniosła mi 3 kombinezony do przymierzenia. To miał być prezent. Powiedziano jej, że są to prezenty od Destiney Bleu. Pochlebiało mi to, ale bardzo zdziwiło mnie, że Destiney Dbleudazzled podarowali mi te rzeczy, ponieważ zawsze płaciłam pełną cenę za wszystkie inne rzeczy, które kupiłam od Dbleudazzled. Kiedy prowadziłam mały butik z siostrami Dash, lubiłam wspierać małe sklepy i niezależnych projektantów.

– tłumaczyła Khloe.

KHLOE KARDASHIAN OSKARŻONA O KRADZIEŻ. PRAWNICY CHCĄ ODDALENIA POZWU

Khloe dodała też, że postanowiła nieco zmienić rzeczy, które otrzymała od projektantki, tak by idealnie pasowały do jej figury. Według firmy Dbleudazzled, Khloe i jej Good American po pewnym czasie miały wypuścić na rynek podobny produkt, przez co, projektantka postanowiła oskarżyć celebrytkę o kradzież projektu. Kardashianka dodała też, że nosi rzeczy otrzymane od projektantki, ale sama ich by nie kupiła, a oskarżenie jej o przywłaszczenie wywołało u Khloe wielkie oburzenie.

Nie ma absolutnie żadnej prawdy w tym twierdzeniu. Jak powiedziałam, nigdy nikomu nie pokazałam próbki ubrań Good American ani zdjęć żadnych projektów.

Khloe powiedziała, że jej reakcja wynika z obrony przed fałszywymi i zniesławiającymi zarzutami. Również prawnicy Kardashianki proszą o oddalenie pozwu. Wierzycie w nieczyste zagranie ze strony celebrytki?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE