Kim Kardashian i Kanye West wrócili z wakacji! Wyglądają na dogadanych? [ZDJĘCIA]

2020-08-10 10:26 KP

Kim Kardashian i Kanye West dali sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Po tym, jak raper rozpoczął kampanię prezydencką i oskarżył Kim o chęć wykonania aborcji ich pierwszego dziecka, para popadła w poważny kryzys. Ostatnią deską ratunku miały być wakacje na Dominikanie, z których właśnie wróciła cała rodzina. Udało im się ocalić uczucie?

Kim Kardashian i Kanye West są od kilku tygodni na ustach swoich fanów za sprawą być może najpoważniejszego kryzysu w ich związku. Plotki o złych stosunkach między małżonkami pojawiały się w mediach już miesiące temu, kiedy to podobno oboje bardzo źle znosili czas wspólnej izolacji wywołanej pandemią koronawirusa. Dziś już wiemy, że był to jednak dopiero wstęp do prawdziwych problemów.

Gdy Kanye West ogłosił jakiś czas temu, że planuje startować w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych tej jesieni, początkowo Kim entuzjastycznie mu kibicowała. Gdy jednak raper zaczął wygłaszać coraz bardziej kontrowersyjne opinie, aż w końcu publicznie rozpłakał się, oskarżając ją o chęć usunięcia pierwszej ciąży, celebrytka nie mogła patrzeć na to bezczynnie.

>> Kim Kardashian KOMENTUJE agresywne tweety Kanye Westa! Rozwodu nie będzie?

Kim Kardashian i Kanye West pogodzili się?

W ostatnim czasie Kim Kardashian przekonywała więc, że zachowanie Kanye Westa to efekt epizodu manii wywołanego jego chorobą dwubiegunową. Celebrytka pojechała też do Wyoming, gdzie przebywał w ostatnim czasie jej mąż, by przekonać go do odbudowania małżeństwa. W efekcie para dała sobie jeszcze jedną szansę i wraz z dziećmi poleciała na wakacje na Dominikanę.

Teraz paparazzi przyłapali całą rodzinę, gdy po urlopie wysiadała z samolotu w Miami. Mimo, że ich miny nie wskazywały na sukces wyjazdu - Kim wyszła w towarzystwie dzieci i ochroniarza pierwsza, a Kanye drugi - tabloidy donoszą, że to nie był stracony czas.

Spędzili dobry, rodzinny tydzień na Dominikanie. Będą kontynuować rodzinne wakacje w Kolorado. Kim i Kanye dogadują się. Wyglądają na szczęśliwszych.

- czytamy w magazynie People.

Nie jest to bardzo entuzjastyczne oświadczenie, ale to chyba dobry krok ku odbudowaniu małżeństwa Kim Kardashian i Kanye Westa.

Myślicie, że im się uda? Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia!

NAJNOWSZE