Khloe Kardashian pożarła się z przyjaciółkami! "Zachowujesz się, jak wariatka"! [WIDEO]

2019-10-15 14:25 nk
Khloe Kardashian
Autor: Karl Larsen / SplashNews.com/East News

Wakacyjny wypad na Bahamy z Kourtney Kardashian i grupą przyjaciółek skończył się dla Khloe Kardashian niezłą awanturą! Jedna z koleżanek krzyczała na KoKo, nazywając ją "wariatką" i "psychopatką"! Co na to Kardashianka? Jej reakcja może Was zaskoczyć! Zobaczcie wideo, dokumentujące kłótnie na potrzeby reality show Z Kamerą u Kradashianów!

W USA miliony telewidzów z przejęciem oglądają kolejny sezon Keeping Up With The Kardashians. Perypetie najsławniejszej rodziny świata (a już na pewno najsłynniejszej w kategorii nierobienia niczego, poza wydawaniem pieniędzy) poruszają emocje naprawdę wielu ludzi, o czym świadczy choćby fakt, że reality show doczekało się tak długiej kontynuacji, a nawet kilku spin offów!

Premiery doczekał się zwiastun kolejnego odcinka show, a w nim będzie się działo!

Khloe kłóci się z przyjaciółkami!

W zwiastunie widzimy babski wypad na Bahamy, który Kourtney i Khloe zorganizowały sobie wraz z grupą przyjaciółek. Niestety, podczas wakacji na wyspach Turks i Caicos nie wszystko poszło zgodnie z planem...

W trailerze nowego odcinka Z Kamerą u Kardashianów możemy zobaczyć, jak Khloe Kardashian wrzuca jedną z koleżanek do fontanny. Później konflikt w grupie eskaluje, aż w końcu padają mocne słowa!

Zachowujesz się, jak wariatka, przychodząc tu jak psychopatka!

- krzyczy do Khloe Kardashian jedna z przyjaciółek podczas kłótni w klubie. Co na to Kardashianka? W wideo z kulis komentuje spokojnie i z uśmiechem: 

Dokładnie tak powinien wyglądać dobry babski wypad!

Zgadzacie się z nią, że TAK powinny wyglądać babskie wakacje? My wyobrażamy sobie je jakoś BEZ awantur... ;)

NAJNOWSZE