Khloe Kardashian jest w drugiej ciąży? Fani zwracają uwagę na komentarz celebrytki

2021-10-15 14:20 AM

Czy już wkrótce rodzina Khloe Kardashian się powiększy, a mała True Thompson doczeka się rodzeństwa? Fani znów są na tropie, a wszystko to przez komentarz celebrytki…

Khloe Kardashian i jej związek z Tristanem Thompsonem nie należy do spokojnych. Zdrady koszykarza przez wiele miesięcy były mocno komentowane w mediach. Fani wspierali celebrytkę i błagali, by w końcu zostawiła sportowca.

Dochodziło nawet do spięć w relacji Khloe z fanami. Kardashianka w pewnym momencie miała już dość rad internautów, których wielokrotnie prosiła ich, by przestali się wtrącać w jej sprawy. Na tę chwilę nie wiadomo, jak naprawdę wygląda relacja Khloe z Tristanem. Para wspólnie wychowuje 3-letnią True.

Czy już niedługo Khloe doczeka się kolejnego dziecka? Fani po ostatnim komentarzu swojej idolki zaczęli mieć pewne podejrzenia.

Wszystko przez wpis Khloe na Twitterze, w którym celebrytka żaliła się na to, że jej córka tak szybko rośnie.

Jeden z internautów w odpowiedzi stwierdził, że czas na kolejne dziecko. Khloe nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi.

Hehehe, chcę żeby miała rodzeństwo. Jeśli taki jest Boży plan

Myślicie, że za jakiś czas Khloe doczeka się kolejnego potomka? Dla przypomnienia Kylie i Khloe w tym samym czasie były w pierwszej ciąży. 24-letnia celebrytka już wkrótce doczeka się drugiego dziecka…

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
NAJNOWSZE