Poród Kylie Jenner już niebawem! Zobaczcie jak duży jest już brzuszek

2021-09-25 19:01 es

Kylie Jenner jest w ciąży z drugim dzieckiem. Tym razem jednak zdecydowała się nie ukrywać tego faktu przed światem. Chociaż nie zalała social mediów zdjęciami z brzuszkiem, to faktycznie od czasu do czasu relacjonuje przebieg ciąży. Wygląda na to, że poród Kylie Jenner będzie już niebawem!

Kylie Jenner to jedna z najsławniejszych celebrytek świata. Jej profil na Instagramie obserwuje 270 milionów osób! Paparazzi również śledzą każdy krok gwiazdy KUWTK. Mimo tak wielkiej popularności Kylie Jenner utrzymała pierwszą ciążę w kompletnej tajemnicy.

Oczywiście, były plotki i domysły. Jednak wszystko wydało się, dopiero gdy Kylie Jenner i Travis Scott opublikowali wideo "To our daughter" na YouTube.

W przypadku drugiej ciąży Kylie Jenner postanowiła nie być już taka tajemnicza. Kilka tygodni temu ogłosiła, że z Travisem Scottem będą mieć kolejne dziecko.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Poród Kylie Jenner coraz bliżej

Chociaż tym razem Kylie Jenner nie ukrywała swojej ciąży, to także nie zasypała internetu zdjęciami z brzuszkiem. Gwiazda od czasu do czasu pokazuje fanom, jak przygotowuje się do drugiego porodu. A ten zbliża się wielkimi krokami!

Na stories Kylie Jenner opublikowała nagranie. Prezentuje fanom brzuszek, który jest już naprawdę spory.

Naprawdę wyskoczyłam w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Napisała gwiazda.

Na wideo Kylie Jenner ubrana w obcisły, czarny zestaw prezentuje światu swoje krągłości.

Fani czujnym okiem wypatrują jakiegokolwiek sygnału, który zdradziłby płeć drugiego dziecka Kylie Jenner. Na razie to jednak tajemnica...

NAJNOWSZE