Córka Khloe Kardashian kompletnie skradła jej serce. Po tych cytatach widać to najlepiej

2021-01-23 18:00 es

Za kilka miesięcy córka Khloe Kardashian skończy trzy lata. Odkąd przyszła na świat, zmieniła życie swojej mamy. Khloe Kardashian jest największą fanką swojej córki. I trudno się jej dziwić. True to taka urocza dziewczynka! A sposób, w jaki Khloe o niej mówi, rozgrzewa serce. Sami zobaczcie.

Khloe Kardashian została mamą w kwietniu 2018 roku. Ojcem dziecka jest koszykarz, Tristan Thompson. Para zdecydowała się nazwać dziewczynkę True. Od momentu przyjścia na świat, zawróciła w głowie swojej mamy!

Już w młodości Khloe Kardashian sprawdzała się w roli starszej siostry. Chętnie opiekowała się młodszym rodzeństwem - Kylie i Kendall Jenner. Później straszej siostry - Kourtney i Kim Kardashian doczekały się własnych dzieci, a Khloe mogła je rozpieszczać jako super ciocią.

ESKA XD #014

Teraz gdy Khloe Kardashian jest mamą od blisko 3 lat, widzimy, ile szczęścia jej to daje. Gwiazda jest największą fanką True Thompson! Potrafi pięknie to wyrazić, gdy wypowiada się o macierzyństwie. Zobaczcie to w naszej galerii!

NAJNOWSZE