Fani Meghan Markle psują premierę książki jej siostry? Samantha Markle się skarży

2021-01-19 19:00 es
Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Historia Meghan Markle trochę przypomina bajkę o Kopciuszku. Jej przyrodnia siostra, Samantha Markle, pasuje do obrazka... Chociaż jej książka o księżnej jeszcze nie miała premiery, to już bombardowana jest fatalnymi recenzjami. Samantha Markle przekonuje, że jest ofiarą fanów Meghan Markle.

Rodzinne relacje Meghan Markle to skomplikowana sprawa. Gdy została księżną, zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Ojciec Meghan Markle sprzedawał mediom informacje na jej temat, a jej przyrodnia siostra wydaje książkę z sekretami!

Samantha Markle nie mogła zadowolić się wyłącznie uwagą mediów. Zdecydowała poświęcić przyrodniej siostrze całą książkę! I chociaż The Diary Of Princess Pushy’s Sister nie miała jeszcze premiery, to w internecie już sypią się jednogwiazdkowe opinie. Według autorki to atak fanów Meghan Markle!

ESKA XD #014

Fni Meghan Markle rujnują premierę książki jej siostry

Samantha Markle zdecydowała się opisać szczegóły z życia siostry. Meghan Markle jest bohaterką książki The Diary Of Princess Pushy’s Sister. Choć nie miała jeszcze premiery, w internecie mnóstwo jest fatalnych opinii z jedną gwiazdką.

Zdaniem aktorki to fani Meghan Markle lub po prostu trolle, chcący zniszczyć jej reputację.

Barnes & Noble będzie kilka razy dziennie usuwać paskudne komentarze trolli, ponieważ wiedzą, że nie są one wiarygodne, a książka jeszcze się nie ukazała.

Wyjaśniała Samantha Markle.

Myślcie, że Meghan Markle nasłała swoich "trolli", żeby zniszczyli przyrodnią siostrę? Czy może to Samantha Markle przekroczyła granicę i naraziła się internautom?

NAJNOWSZE