Khloe Kardashian była ADOPTOWANA? Nie jest córką Roberta Kardashiana?!

2021-06-21 16:02 es
Khloe Kardashian
Autor: AP/Associated Press/East News

O tym, że Khloe Kardashian nie jest córką Roberta Kardashiana, mówiło się już od dawna. Kris Jenner nigdy oficjalnie niczego nie skomentowała. Jednak jej wypowiedź niektórym ne była potrzebna. Przekonywali, że już na pierwszy rzut oka widać, że uroda Khloe nie jest tak egzotyczna, jak jej sióstr - Kim i Kourtney. Biologicznym ojcem celebrytki miał być przyjaciel rodziny, OJ Simpson. Teraz Khloe Kardashian zabrała głos.

Rodzina Kardashian była znana jeszcze na długo przed słynną seks taśmą Kim Kardashian. A to za sprawą ojca celebrytki. Robert Kardashian zdobył wielką sławę za sprawą głośnej sprawy O.J. Simpsona. W 1994 roku aktor i sportowiec został oskarżony o zabicie swojej byłej żony, Nicole Brown, oraz kelnera z restauracji „Mezzaluna”, Rona Goldmana. Robert Kardashian nie tylko był jednym z jego prawników, ale także przyjacielem.

O.J. Simpson dobrze znał się także z Kris Jenner. Plotki mówią, że nawet BARDZO dobrze... Od dawna mówiło się, że ojcem Khloe Kardashian nie jest Robert Kardashian, ale właśnie Simpson.

Prawnik jednak nigdy nie dał nic po sobie poznań. Khloe traktował tak samo, jak Kim czy Kourtney. Co ciekawe, nigdy nie zgodził się także na test DNA.

Przez lata jednak zwracano uwagę, że Khloe Kardashian jest mało podobna do ojca. Robert Kardashian miał ormiańskie korzenie, stąd charakterystyczna uroda u Kim i Kourtney.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Khloe Kardashian nie jest córką Roberta Kardashiana?

Tuż po zakończeniu Keeping Up With The Kardashians celebrytki zdecydowały się na nagranie odcinka specjalnego. Prowadzący Andy Cohen dowiedział się wielu ciekawych rzeczy...

Pierwszy raz Khloe Kardashian skomentowała plotki o swoim pochodzeniu!

Słyszałam tę opowieść od dziecka. Ta część mnie teraz nie boli, ponieważ tak bardzo się do tego przyzwyczaiłam.

Mówiła celebrytka.

Myślicie, że celowo ich nie zdementowała?

NAJNOWSZE