Kendall Jenner zazdrosna o Devina Bookera. Konkuruje z... córką Kylie Jenner

2021-09-16 19:02 es

Kendall Jenner najbardziej z całej rodziny chroni przed mediami swoje życie uczuciowe. Choć Devin Booker jest jej chłopakiem już od dłuższego czasu, w sieci nie znajdziecie romantycznych wyznań i tony wspólnych zdjęć. Z najnowszego wywiadu dowiadujemy się, że Kendall Jenner jest zazdrosna. Jej konkurentką jest... córka Kylie Jenner!

Jeśli chodzi o publiczne okazywanie uczuć, Kendall Jenner zupełnie różni się od najstarszej siostry. Kourtney Kardashian i Travis Barker całują się, przytulają i dotykają, wszędzie gdzie mogą. W sieci też nie brakuje pikantnych zdjęć i komentarzy.

Tymczasem Kendall Jenner i Devin Booker długo ukrywali się przed mediami. Modelka pilnuje prywatności i rzadko pozwala sobie na opowiadanie o życiu uczuciowym. Zrobiła wyjątek!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Kendall Jenner jest zazdrosna o córkę Kylie Jenner

Modelka wystąpiła w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Prowadzącemu udało się poruszyć temat związku z Devinem Bookerem, a to spory sukces.

Okazuje się, że chłopak Kendall Jenner jest bardzo blisko z jej rodziną. A to znaczy, że sprawy między nimi są naprawdę poważne! Ulubienicą koszykarza jest córka Kylie Jenner, 3-letnia Stormi.

- On i Stormi mają niesamowity związek. Ona najbardziej się w nim podkochuje i czasami jestem zazdrosna.

Mówiła Kendall Jenner.

Nie wykluczone, że wkrótce przybędzie jej "konkurencji". Kylie Jenner jest w drugiej ciąży. Kendall Jenner opowiedziała, jak siostra przekazała jej radosne wieści. Szefowa kosmetycznego imperium zadzwoniła do niej i pokazała jej zdjęcie USG.

- Nie byłam naprawdę zszokowana, ponieważ czułam, że to może się stać pewnego dnia wkrótce. Ale byłam podekscytowana. Byłam bardzo podekscytowana i to po prostu błogosławieństwo.

Mówiła.

Dowiedzieliśmy się także, że Kendall Jenner stara się być ciocią "fajną i lubianą przez wszystkich."

q

NAJNOWSZE