Kendall Jenner nago reklamuje ubrania. Jej najnowsza kampania to klapa?

2021-08-25 20:30 es
Kendall Jenner
Autor: Backgrid/East News

Okrzyknięta najlepiej zarabiającą modelką świata Kendall Jenner nie zwalnia tempa. W sieci pojawiły się zdjęcia kampanii z jej udziałem. Celebrytka reklamuje nową kolekcję luksusowej marki JACQUEMUS. Tylko Kendall Jenner może promować ubrania... nago! Zdjęcia z kampanii rozpaliły internet! Niestety w negatywnym sensie...

Wszystkie siostry Kardashian Jenner mają coś wspólnego z branżą modową. Nie raz pozowały na okładkach czy brały udział w kampaniach reklamowych. Khloe Kardashian ma nawet własną markę. Jednak to Kendall Jenner jest najbardziej związana z tą branżą.

Gwiazda została okrzyknięta najlepiej zarabiającą modelką świata! Na koncie ma mnóstwo sukcesów, choć zdarzają się także wtopy. Jak ta ostatnia z włoskim domem mody... Przeczytacie o niej poniżej.

Najnowsza kampania Kendall Jenner to także nie jest strzał w 10. Współpraca z JACQUEMUS podzieliła internet!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Kendall Jenner nago reklamuje ubrania

Tylko Kendall Jenner może zrzucić z siebie ubrania, by je zareklamować. Gwiazda współpracowała z marką JACQUEMUS przy promocji najnowszej kolekcji. Naga modelka wspięła się na sznur ubrana jedynie w coś, co jeszcze kilka lat temu w Polsce uchodziło za największy wstyd... Skarpetki i klapki! Dziś takie połączenie to krzyk mody! Poza tym Kendall Jenner trzyma torebkę, którą zasłania piersi.

Nagie zdjęcia Kendall Jenner wywołały raczej negatywne emocje.

- O boże... czy to po raz kolejny musi być Kendall Jenner???

- Ona serio nie wyraża nic więcej niż chudość.

- Ta dziewczyna wygląda na taką nieszczęśliwą

- Zasnęłam przy tym zdjęciu, jest taka nudna 😂

- To zdecydowanie nie to

Czytamy w komentarzach.

Myślicie, że kariera Kendall Jenner chyli się ku upadkowi?

NAJNOWSZE