Kendall Jenner zdradza sekret Kourtney. „Wciąż nie poradziła sobie z rozstaniem ze Scottem”

2020-04-06 11:52 AM
Kendall Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Od pewnego czasu w rodzinie Kardashian nie dzieje się dobrze. Siostry co prawda zawsze sobie dogryzały, ale przeważnie wynikało to z ich poczucia humoru. Teraz jednak są dni kiedy dogadują się naprawdę źle. Przykładem na to może być chociażby fakt, że Kourtney Kardashian chce wycofać się z rodzinnego reality show.

Kourtney często miała różne fanaberie, które doprowadzały resztę rodziny do szału. Do tego stopnia, że Kourt i Kim pobiły się na planie programu! Nie da się ukryć: Kourtney jest bardzo nerwowa. Nie wiadomo czy to kwestia jej charakteru, czy może nie może już wytrzymać życia na świeczniku. W obronie starszej siostry stanęła modelka Kendall Jenner, która przy okazji chyba zdradziła jej tajemnicę…

Otóż Kendall twierdzi, że zachowanie i wybuchy złości Kourtney to efekt tego, że nie poradziła sobie jeszcze z rozstaniem ze Scottem Disickiem. Kendall zwróciła też uwagę na to, że Kourtney nigdy się do tego nie przyzna, bo to nie jest w jej stylu.

„Nie może usiąść i powiedzieć: w porządku, pomyliłam się. Ona tego nie zrobi”.

Modelka stwierdziła, że rozstanie Kourtney i Scotta miał bardzo duży wpływ na jej siostrę.

„Szczerze mówiąc, myślę, że to wszystko zaczęło się od zerwania… Myślę, że ta sytuacja mogła ją psychicznie rozwalić. I nie sądzę, żeby sobie z tym poradziła”. – mówiła Kendall.

 

Jeśli Kendall ma rację to Kourtney musi być naprawdę trudno, biorąc pod uwagę fakt, że Scott pojawiał się na rodzinnych imprezach z Sofią Richie! Myślicie, że Kendall ma rację?

Hotplota: Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie?
NAJNOWSZE