Kourtney Kardashian odchodzi z KUWTK! Pamiętacie TE MOMENTY z jej udziałem?

2020-04-06 1:25 nk
Mason Disick i Kourtney Kardashian
Autor: Clint Brewer / SplashNews.com/EAST NEWS

Kiedy Kourtney Kardashian ogłosiła, że rzeczywiście rozstaje się z rodzinnym reality show, wielu widzom z pewnością zrobiło się trochę smutno. To była jedna z bardziej wyrazistych postaci Keeping Up With The Kardashians! Pamiętacie te momenty z jej udziałem? Niektóre były naprawdę nie do zapomnienia!

Kwestia tego, czy Kourtney Kardshian zdecyduje się zostać w rodzinnym reality show, czy jednak odejdzie z niego po wielu latach pokazywania swojej prywatności, rozstrzygała się przed kamerami już podczas 17. sezonu Keeping Up With The Kardashians. Siostry od dawna miały do niej pretensje, że zbyt wiele ukrywa dla siebie. Ona tłumaczyła, że pokazywanie wszystkiego zniszczylo jej związek ze Scottem Disickiem i nie chce powtórzyć tego błędu. Kim i Kourtney uważały jednak, że skoro najstarsza z sióstr zarabia tyle samo, co one, to powinna mieć równy wkład w pracę na planie.

Ostatecznie, jak już wiemy, Kourtney Kardashian zdecydowała się odejść z KUWTK po bójce z Kim. Czy na stałe? Na razie trudno powiedzieć...

Oto najmocniejsze momenty Kourtney Kardashian z rodzinnego reality show! Pamiętacie je wszystkie?

1. Kourtney Kardashian rodziła na wizji!

W finale 7. sezonu Keeping Up With The Kardashians w 2012 roku można było zobaczyć, jak Kourtney rodzi córkę, Penelope. Na porodówce towrzyszył jej Scott Disick, a także cały klan Kardashianów i ekipa filmowa! Mało tego, Kourt przed kamerami SAMA wyciągnęła sobie dziecko spomiędzy nóg!

2. Kourt zerwała ze Scottem

W 2018 roku Kourtney Kardashian po urodzeniu trojga dzieci rozrywkowemu i niewiernemu partnerowi w końcu powiedziała dość i kazała mu wyprowadzić się z ich wspólnego domu.Miliony ludzi śledziły ten moment, zastanawiając się, czy para do siebie wróci.

3. Kourtney wyśmiała Kim

W 2011 roku rodzina Kardashianów była na kolejnych egzotycznych wakacjach - tym razem z ówczesnym narzeczonym Kim, Krisem Humphriesem. Koszykarz niespodziewanie wrzucił celebrytkę do oceanu, gdy ta miała w uszach brylantowe kolczyki za 75 tysięcy dolarów. Kim zgubiła jedną z błyskotek. Kiedy ona rozpaczała nad utraconym kolczykiem, Kourt wyraziła najwyższy poziom pogardy dla jej postawy, odpowiadając, że "ludzie umierają z głodu". Ten moment przeszedł do historii reality show.

4. A propos wyśmiewania Kim...

Takich momentów, kiedy Kourtney wyśmiewała Kim, było znacznie więcej. Zdarzały się za każdym razem, kiedy młodsza z sióstr zalewała się łzami. Dla Kourt trudno o zabawniejszy widok, niż płacząca Kim! Trudno się z nią nie zgodzić...

5. Szczera do bólu!

Kourtney jest znana ze swojej przesadnej szczerości. Kilkukrotnie mówiła wprost Khloe, że jest za gruba. Miarka nieco się jednak przebrała, kiedy pewnego dnia Kourt przyszła do KoKo i ni z gruszki, ni z pietruszki stwierdziła, że gospodyni beznadziejnie dobrała kolor mebli do swojego domu! Na pytani, dlaczego jest "taka s*kowata", odpowiedziała z uśmiechem: "Po prostu urodziłam się s*ką".

6. Kourt na wakacjach z byłym facetem i jego nową dziewczyną!

To był jeden z najmocniejszych motywów ostatnich sezonów KUWTK. Kiedy Scott Disick związał się z młodziutką Sofią Richie, Kourtney Kardashian poleciała razem z nimi na wakacje do Meksyku. Celebrytka chciała być blisko dzieci, ale - jak twierdziła - po prostu dobrze się tam bawiła!

NAJNOWSZE