Kendall Jenner wyprodukuje nowe show, Kirby Jenner. Jej fejkowy bliźniak wreszcie zarobi!

2019-12-03 11:32 mw
Kirby Jenner
Autor: instagram.com / Kirby Jenner

Kendall Jenner i Kris Jenner startują z nowym projektem! Modelka i jej matka wyprodukują nowe show pod tytułem "Kirby Jenner". Jej głównym bohaterem będzie udawany samozwańczy bliźniak Kendall, który zasłynął zamieszczając na Instagramie edytowane w Photoshopie zdjęcia, na których wkleja swój wizerunek do fotek Kendall i jej rodziny. Gdzie będzie można oglądać nowy program z "bratem" Kendall Jenner i kiedy ruszy emisja?

Pamiętacie faceta, który swego czasu zrobił na Instagramie furorę wmontowując w Photoshopie swoje fotki do zdjęć rodziny Kardashian/Jenner?

Kirby Jenner, bo takie fejkowe nazwisko wybrał sobie ten gość, najpierw przedstawiał się, jak "chłopak Kendall Jenner". Najwyraźniej uznał jednak, że w ten sposób nie zyska sympatii modelki i szybko zmienił taktykę, zostając jej samozwańczym bratem-bliźniakiem.

Kirby Jenner zamieszcza na Instagramie mnóstwo zdjęć, na których przy pomocy Photoshopa wstawia samego siebie obok Kardashianek. Żart spodobał się fanom - jego konto obserwuje już ponad 1,2 mln osób. A wkrótce prawdopodobnie liczba ta szybko wzrośnie, bo Kirby Jenner doczekał się własnego show!

KENDALL JENNER Z MATKĄ WYPRODUKUJĄ NOWE SHOW

Instagramowe wkrętki Kirby Jennera spodobały się nie tylko fanom, ale także samym Kardashiankom. Amerykańskie media donoszą, że Kendall Jenner i jej matka, Kris Jenner postanowiły wykorzystać potencjał fejkowego bliźniaka modelki i wyprodukować z nim nowe show!

Program będzie prawdopodobnie zatytułowany po prostu "Kirby Jenner". W odróżnieniu do okrętu flagowego Kardashianek, czyli ich rodzinnego reality show "Keeping Up With The Kardashians", show Kirby Jennera nie będzie jednak emitowane w żadnej tradycyjnej telewizji - zobaczymy je wyłącznie w internecie.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Kirby Jenner podziękował swojej "matce" za szansę, a przy okazji zdradził, gdzie zobaczymy jego program. Okazuje się, że produkcją i dystrybucją show zajmie się quibi, nowy start-up rozrywkowy z Los Angeles. Twórcy quibi zapowiedzieli jego start na 6 kwietnia 2020 roku i być może właśnie wtedy zadebiutuje także "Kirby Jenner".

Umm chyba będę mieć włąsne show na @quibi?? Nazwiemy je “Kirby Jenner” bo łatwo to zapamiętam, a mama mówi, że "brzmi dobrze" 😎 #KirbyOnQuibi #ComingSoon

- napisał Kirby Jenner na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE