Kylie Jenner i Travis Scott spędzą razem święta? "Wyglądają na szczęśliwych"

2019-12-02 11:12 kp
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Choć Kylie Jenner i Travis Scott nie są oficjalnie parą od października, wciąż się regularnie widują, zwłaszcza w tak ważnych momentach, jak wszelkie święta. Celebrytka i raper spędzili razem Święto Dziękczynienia, a później - już nieoficjalnie - bawili się w swoim towarzystwie w kasynie. Wiele wskazuje na to, że Travis otrzyma też od Jennerów zaproszenie na święta!

Ponad miesiąc po rozstaniu Kylie Jenner i Travis Scott stanowią wzorową ex-parę. Celebrytom od początku najbardziej zależało na tym, by na rozstaniu nie cierpiała ich córka i by wciąż miała poczucie życia w szczęśliwej i pełnej rodzinie. Travis i Kylie regularnie widują się więc w domu i nie tylko - ostatnio rodzice Stormi zorganizowali sobie wypad sam na sam do kasyna w Palm Springs, gdzie spędzili cały wieczór.

Wiele wskazuje na to, że Travis Scott spędził też z Kylie Jenner Święto Dziękczynienia. Jak podają zagraniczne serwisy, raper otrzymał od Kris Jenner zaproszenie do jej domu, gdzie spotykała się cała rodzina.

Kylie Jenner i Travis Scott spędzą razem święta?

W takiej sytuacji nie dziwiłoby, gdyby Travis Scott spędził z Kylie Jenner i Stormi również Boże Narodzenie. Celebrytka i córka są teraz jego najbliższą rodziną, a ponieważ ich stosunki układają się dobrze, Travis najpewniej będzie mógł liczyć na zaproszenie do rodzinnego, świątecznego stołu. Te przypuszczenia potwierdzają również znajomi ex-pary.

Spędzają razem ze Stormi wszystkie duże święta - tak było w Święto Dziękczynienia - Travis był zaproszony do domu Kris w Palm Springs. Kylie i Travis dogadują się dobrze. Wyglądają na szczęśliwych, gdy są razem. Chcą, by Stormi miała szczęśliwe życie. Nie są oficjalnie razem, ale można powiedzieć, że wciąż się kochają.

- zdradził informator serwisu People.

Przypomnijmy, że według doniesień to Travis Scott rzucił Kylie Jenner, znudzony obowiązkami związanymi z rodzinnym życiem. Myślicie, że już zatęsknił?

>> To Travis Scott rzucił Kylie Jenner! "Nie chciał myśleć tylko o rodzinie"

NAJNOWSZE