Kendall Jenner w GLANACH! Została EMO?! Wow, co za metamorfoza! [ZDJĘCIA]

2019-11-21 16:59 nk
Kendall Jenner
Autor: ENT / SplashNews.com/East News

Kendall Jenner jest jak kameleon! Modelka, która zazwyczaj ubiera się w obcisłe jeansy, bluzki ze sporymi dekoltami i słynie z oszczędności na bieliźnie, tym razem pokazała się w glanach, zdecydowanie za dużym płaszczu i szaliku! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! Jak podoba Wam się taka Kenny? My chyba woleliśmy tę "starą", w wersji glamour!

Kendall Jenner słynie ze strojów, które więcej odsłaniają, niż zasłaniają. Wydekoltowane topy/bluzki/sukienki, miniówki... Jeśli czegoś nie pokazuje, to tylko po to, by odziać tę część ciała w tak obcisłe ciuchy, że właściwie nic nie pozostaje w sferze domysłów. No i oczywiście... precz ze stanikami!

Czy coś się w tej kwestii zmieniło?

Kendall Jenner została EMO?

Kendall Jenner poleciała do Nowego Jorku, gdzie wybrała się m.in. na mecz hokeja. Celebrytka zaprezentowała się w zupełnie nietypowej dla siebie odsłonie!

Otóż Kenny w Nowym Jorku pokazała się w glanach, obszernym płaszczu i szaliku, a także bez makijażu! Czyżby modelka zmieniała styl na metalowo-edge'owy?! Rozumiemy, że zmiana klimatu na chłodniejszy wymusza wyciągnięcie z szafy nieco bardziej zabudowanych ubrań, ale że aż taka metamorfoza?!

Zdecydowanie wolimy tę dawną Kendall Jenner! Kenny, wracaj do Los Angeles!

NAJNOWSZE