Kendall Jenner pokazała swój dom! Świąteczny klimat w posiadłości za 8,5 mln dolarów

2019-12-11 14:42 mw
Dom Kendall Jenner
Autor: AM / SplashNews.com/East News, instagram.com / Kendall Jenner

Jak wygląda dom Kendall Jenner od wewnątrz? Teraz już wiemy! Modelka długo nie chciała pokazać fanom, jak mieszka i konsekwentnie skrywała przed nimi wnętrze swojego domu. W końcu jednak Kendall zdecydowała się pokazać posiadłość, którą kupiła za 8,5 mln dolarów od Charliego Sheena. Pretekstem stały się Święta! Zobaczcie, jak mieszka Kendall Jenner i jak przystroiła swój dom na Boże Narodzenie.

Do niedawna Kendall Jenner konsekwentnie zamykała drzwi swojego domu przed fanami i prasą. Prawdopodobnie modelka nie chciała pokazywać światu, jak mieszka, z obawy przed kolejnymi stalkerami - w przeszłości przynajmniej dwukrotnie ktoś włamywał się do domu Jennerki.

W końcu jednak Kendall Jenner zmieniła zdanie i z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pokazała wnętrze swojej posiadłości!

TAK MIESZKA KENDALL JENNER

Nie jest tajemnicą, że rodzina Kardashianów uwielbia święta - co roku na Boże Narodzenie słynne siostry prześcigają się w przechwalaniu się ozdobami świątecznymi, którymi ozdabiają swoje domy. Wyjątkiem była Kendall, która dotąd nie chciała zdradzać, jak wygląda wewnątrz jej dom kupiony w 2017 roku od aktora Charliego Sheena. Przypomnijmy - Kendall dała za niego aż 8,5 mln dolarów.

>> Kendall Jenner pyta Harry'ego Stylesa: "Która piosenka jest o mnie?" Odpowiedział?

W tym roku jednak Kendall Jenner wyszła przed szereg i jako pierwsza pokazała swój dom ozdobiony na Święta!

Jak mieszka Kendall? Zobaczcie!

Jak widać, Kendall Jenner lubi wystrój w stylu hiszpańskim: łuki nad drzwiami, zdobienia na tynku, odsłonięte belki na suficie... Całość prezentuje się całkiem nieźle.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE