Kendall Jenner pali marihuanę?! Wydała ją siostra! Jej reakcja zaskakuje

2020-09-15 13:00 AM
Kendall Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kendall Jenner jest mega wzięta modelką a w tym świecie o stres nietrudno. Niestety niektórzy nie wytrzymują tak wielkiej presji i popadają w nałogi. Niektórzy regularnie palą papierosy a inni piją alkohol. O Kendall do tej pory w tym temacie było bardzo cicho. Myślicie, że modelka jest całkowicie przeciwna używkom? A może sięga po coś innego? Właśnie zdradziła ją Kourtney Kardashian! Co powiedziała?

Kourtney Kardashian właśnie udowodniła, że rodzinne sekrety można wyjawiać bez udziału kamer i bez kręcenia reality show! Kardashianowie chyba już się wprawiają, bo Kourt właśnie miała wydać wielką tajemnicę Kendall! Modelka rzadko kiedy widywana jest w obecności jakichkolwiek używek, więc albo specjalnie się maskuję albo faktycznie stroni od tego typu środków. Pytanie tylko czy od wszystkich? Jak się teraz okazuje, Jennerka wcale nie jest taka święta jak się może wydawać. Jej przyrodnia siostra, Kourtney Kardashian zdradziła jej tajemnicę.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najstarsza Kardashianka podczas nagrywania jednego z ostatnich podcastów zdradziła wielką tajemnicę Kendall! Kourt została zapytana o to, kto paliłby w jej rodzinie marihuanę. Ta bez chwili zastanowienia miała odpowiedzieć, że… Kendall!

Gdyby ktoś w twojej rodzinie palił marihuanę, to kto by to był?

– brzmiało pytanie.

Kendall.

– odpowiedziała Kourt.

KENDALL JENNER PALI MARIHUANĘ? MODELKA ODPOWIADA

Czyżby więc Kendall Jenner oddawała się używkom i sięgała po trawkę? Na to wygląda, bo sama zainteresowana nawet wypowiedziała się w tej kwestii. Co najlepsze, powiedziała o tym wprost, bez żadnego zastanowienia. Być może nie obawia się niczego ze względu na to, że substancja ta jest w Kalifornii legalna.

Nikt nie wie, że jestem palaczem. Nikt o tym nie wiedział, więc to pierwszy raz, kiedy naprawdę coś tam powiedziałam.

– mówiła Kendall.

Następnie zapytano je, kto z rodziny jest najbardziej wyluzowany. Siostry jednogłośnie wskazały na Kylie.

Ps. Myślicie, że Kendall będzie zła na Kourt o zdradzenie jej wielkiego sekretu?

NAJNOWSZE