Kendall Jenner nazwała Kourtney Kardashian "najgorszą matką". Teraz wyjaśnia, dlaczego!

2020-09-12 19:01 mm
Kourtney Kardashian i Kendall Jenner kręcą KUWTK
Autor: RMBI/Backgrid/East News

Podczas niedawnego wywiadu w programie Jamesa Cordena starsza z Jennerek mocno podpadła swojej przyrodniej siostrze, Kourtney Kardashian. Kendall Jenner stwierdziła, że z całego rodzeństwa to właśnie ona zasługuje na miano "najgorszego rodzica". Nie trzeba chyba dodawać, że opinia siostry mocno zabolała Kourtney Kardashian. Dlaczego Kendall tak źle ją oceniła? Modelka postanowiła wyjaśnić, dlaczego to zrobiła!

Kardashianowie pod wieloma względami nie różnią się od zwykłych rodzin. Jeśli na chwilę zapomnimy o miliardach, jakie przez ostatnią dekadę wspólnie zgromadzili na swoich kontach, to zobaczymy obraz całkiem normalnej rodzinki - często pełen sporów i napięć, intryg, złośliwości i docinek. Różnica polega na tym, że z tych rodzinnych konfliktów Kardashianowie potrafią zrobić całkiem niezły biznes, bo kłótnie i sprzeczki sprzedają się przecież najlepiej.

Przykładem może być choćby małe nieporozumienie, jakie pojawiło się między Kendall Jenner a Kourtney Kardashian. A wszystko przez pytanie, jakie zadał modelce Harry Styles.

Kourtney Kardashian "najgorszym rodzicem"?

Podczas pamiętnego wywiadu z Kendall Jenner przeprowadzonego przez piosenkarza One Direction, modelka miała za zadanie ocenić, kto z jej rodzeństwa jest najlepszym, a kto najgorszym rodzicem.

Nieoczekiwanie Kendall stwierdziła, że na miano najlepszego rodzica zasługuje Rob Kardashian. Na samym końcu swojego subiektywnego rankingu Kendall umieściła... Kourtney!

Oczywiście przybranej siostrze modelki bardzo się to nie spodobało...

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Powiedziałabym, że Rob jest numerem jeden. Jest naprawdę cudowny dla swojej córeczki.

Dalej byłyby Khloe, Kim, Kylie i Kourtney...

- oceniła Kendall Jenner. Rozmowa modelki z Harrym miała miejsce w programie Cordena pod koniec 2019 roku.

Choć od tamtego wywiadu minęło już ponad pół roku, słowa przyrodniej siostry mocno zapadły w pamięć Kourtney Kardashian.

Celebrytka wypomniała je podczas wspólnego nagrania z Kendall na potrzeby podcastu "Sibling Reverlry With Oliver & Kate Hudson".

Kendall powiedziała coś, z czym nie było mi dobrze. 

Po wszystkim widziałyśmy się na imprezie; podbiegła do mnie i powiedziała: o Boże, powiedziałam, że jesteś najgorszym rodzicem, ha ha ha, żartowałam, wcale tak nie myślę...

Kendall Jenner przerwała siostrze i wyjaśniła, że chodziło jej jedynie o to, że Robowi należy się miejsce na szczycie, a Kourtney znalazła się na końcu listy przypadkowo.

Modelka dodała też, że tak naprawdę ma świadomość, że nie powinna tego w ogóle oceniać, bo przecież ona jako jedyna z całego rodzeństwa nie ma jeszcze dzieci.

Myślicie, że teraz już Kourtney wymaże z pamięci przykre słowa siostry? :)

NAJNOWSZE