Kendall Jenner na meczu Bena Simmonsa z JEGO RODZICAMI! Robi się poważnie...

2020-02-12 23:32 nk
Kendall Jenner
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Wygląda na to, że w związku Kendall Jenner z Benem Simmonsem robi się znowu poważnie. Najpierw wspólny Sylwester, potem oglądanie razem Super Bowl 2020 i plażowanie w Miami, a teraz ona towarzyszyła mu podczas meczowego wyjazdu do Filadelfii. Póki sprawa dotyczyła tylko ich, można było myśleć, że to tylko romans, jednak teraz na horyzoncie pojawili się jego rodzice!

Ta relacja już kilkukrotnie się zaczynała, potem kończyła, a potem zaczynała na nowo. Kendall Jenner i Ben Simmons znają się co najmniej od 2018 roku i choć żadne z nich publicznie nie komentuje związku, wiadomo, że wciąż coś ich do siebie ciągnie, jednak trudno im odnaleźć wspólny język w związku. Czyżby tym razem byli zdeterminowani, by im się udało?!

Ben Simmons do Kendall Jenner: Poznaj moich rodziców!

We wtorek, 11 lutego 2020, LA Clippers grali mecz wyjazdowy w Filadelfii. Ben Simmons zaprosił na to spotkanie swoją dziewczynę, Kendall Jenner. Ale nie tylko ją! Byli tam też jego rodzice!

Ok, dopóki sprawa dotyczyła tylko wspólnego spędzenia Sylwestra, wizyty w Miami na Super Bowl czy obecności Kendall na trybunach meczów drużyny Bena, mogliśmy pomyśleć, że tych dwoje po prostu dobrze się razem bawi i raz na jakiś czas wraca do siebie dla urozmaicenia prozy życia. Jednak teraz sprawa wygląda poważniej...

Kendall Jenner była widziana w Filadelfii w towarzystwie rodziców swojego chłopaka. Ci też oglądali mecz syna i przy okazji mieli okazję lepiej poznać potencjalną przyszłą synową.

W sieci pojawiło się zdjęcie Kendall z Benem i jego starymi w tle. Modelka wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną, więc wszystko wskazuje na to, że dobrze czuje się w towarzystwie "teściów". A to całkiem nieźle wróży jej związkowi... Myślicie, że tym razem się uda?

Zdjęcie Kendall Jenner, Bena Simmonsa i jego rodziców w Filadelfii możecie zobaczyć > TUTAJ <.

NAJNOWSZE