Kendall Jenner i Ben Simmons znowu parą? Razem na Super Bowl, a potem wspólne opalanie!

2020-02-04 10:36 nk
Kendall Jenner i Ben Simmons
Autor: SplashNews.com/East News

Kendall Jenner i Ben Simmons najwyraźniej nie mogą o sobie zapomnieć! Para, która schodziła się i rozchodziła już kilka razy, najwyraźniej znów jest razem! Najpierw wspólne oglądanie Super Bowl 2020, a potem... plażing! Czy tym razem uda im się stworzyć coś stałego?

Kendall Jenner jest bardzo skryta, jeśli chodzi o życie osobiste. Celebrytka nie dzieli się swoimi sprawami uczuciowymi w Keeping Up With The Kardashians, ani nie chwali się kolejnymi chłopakami w mediach społecznościowych. Jedynie zdjęcia paparazzi zdradzają, czy na tapecie pojawił się ktoś nowy. I tym razem pojawił się, owszem, ale... ktoś stary!

Kendall Jenner i Ben Simmons znowu razem!

Kendall Jenner i Ben Simmons byli już parą kilkukrotnie i im nie wychodziło. Pierwszy raz widziano ich razem w 2018 roku, jednak zerwali po tym, jak paparazzi przyłapali Kenny z Anwarem Hadidem. W styczniu 2019 Jenner oglądała mecz swojego byłego/aktualnego chłopaka z jego mamą, a następnie spędziła z Simmonsem Walentynki. 2020 rok również przywitała z nim, jednak potem znowu wyglądało na to, że zakochani zrobili sobie kolejną przerwę.

Czy tym razem będzie inaczej? Patrząc na nowe zdjęcia modelki możemy stwierdzić jedno - tych dwoje dobrze czuje się w swoim towarzystwie.

Wszystko wskazuje na to, że Kendall Jenner towarzyszyła byłemu chłopakowi na trybunach Super Bowl 2020 - na to wskazywał jego post na Insta stories. Tymczasem po wielkim wydarzeniu sportowym para została przyłapana razem nad basenem hotelu w Miami, w którym oboje się zatrzymali (przypadek?). Para leżała obok siebie na leżaczkach w skąpych - jak na opalanie przystało - strojach.

Zdjęcia zamieścił amerykański serwis TMZ i możecie zobaczyć je >> TUTAJ.

NAJNOWSZE