Kelly Preston nie żyje! Żona Johna Travolty przegrała walkę z rakiem

2020-07-13 8:28 KP
John Travolta i Kelly Preston
Autor: SplashNews.com/East News

Rodzina Johna Travolty ze smutkiem poinformowała o śmierci żony aktora, Kelly Preston. 57-letnia aktorka od dwóch lat walczyła z rakiem piersi i pozostawiła dwoje dzieci. Śmierć Kelly Preston potwierdził rzecznik rodziny, a John Travolta umieścił na swoim profilu na Instagramie emocjonalne pożegnanie. Szczegóły na Hotplota.pl.

Kelly Preston nie żyje. W niedzielę rzecznik rodziny aktorki poinformował za pośrednictwem magazynu People, że 57-letnia aktorka zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Żona Johna Travolty miała w zwyczaju opowiadać w mediach o swojej chorobie.

Rankiem 12 lipca 2020 roku Kelly Preston, uwielbiona żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Decydując się na prywatną walkę, od jakiegoś czasu była poddana leczeniu, wspierana przez najbliższą rodzinę i przyjaciół. Była jasną, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi obecnie o zrozumienie ich potrzeby prywatności.

- czytamy.

Zmarłą żonę w specjalnym poście na Instagramie pożegnał John Travolta.

Kelly Preston nie żyje

John Travolta i Kelly Preston byli małżeństwem od 1991 roku. Para doczekała się trójki dzieci - Jetta (zmarłego w 2009 roku), Benjamina oraz córkę Ellę Bleu. Po śmierci aktorki gwiazdor zamieścił na swoim profilu na Instagramie pożegnalny wpis.

Z bardzo ciężkim sercem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę z miłością i wsparciem wielu osób. Moja rodzina i ja na zawsze będziemy wdzięczni jej lekarzom i pielęgniarkom w MD Anderson Cancer Center, wszystkim ośrodkom medycznym, które pomogły, a także jej wielu przyjaciołom i bliskim, którzy byli u jej boku. Miłość i życie Kelly na zawsze zostaną zapamiętane. Spędzę teraz czas z moimi dziećmi, które straciły matkę, więc wybaczcie mi z wyprzedzeniem, jeśli nie będę się odzywał przez jakiś czas. Ale proszę, wiedzcie, że będę czuł waszą miłość w nadchodzących tygodniach i miesiącach, kiedy będziemy się leczyć.

- napisał John Travolta pod zdjęciem Kelly Preston.

Kelly Preston ma za sobą kilkadziesiąt ról filmowych. Szczyt jej kariery przypadał w latach dziewięćdziesiątych.

NAJNOWSZE