Ryan Dorsey

i

Autor: WOOT, GICE/Backgrid/East News

Naya Rivera: Matka, ojciec i były mąż aktorki oddają się rytuałom w jeziorze Piru!

2020-07-12 17:31

Naya Rivera zaginęła w środę, 8 lipca 2020, w kalifornijskim jeziorze Piru. Od tamtej pory trwają poszukiwania gwiazdy Glee. Choć źledczy nie widzą szans, by aktorka odnalazła się żywa, rodzina Nayi i jej były mąż zdają się wciąż nie tracić nadziei. Wszyscy zebrali się nad jeziorem, by odczynić emocjonalne rytuały.

Naya Rivera zaginęła w środę, 8 lipca 2020 podczas pływania z synkiem wypożyczoną łodzią po jeziorze Piru w Kalifornii. Choć śledczy już uznali aktorkę Glee za zmarłą, jej rodzina i były mąż najwyraźniej nie tracą nadziei, że 33-latka odnajdzie się jakimś cudem żywa. By wspomóc akcję poszukiwawczą, sięgnęli nawet po dość dziwne, patrząc z boku, rytuały w wodzie.

Rodzina Nayi Rivery w jeziorze Piru

Jak już pisaliśmy, Nayi Rivery szuka ponad 80 osób. Do akcji poszukiwawczej włączono sonary, helikoptery, drony i inny specjalistyczny sprzęt.

W poszukiwaniach Nayi Rivery bierze udział jej matka. Yolanda Rivera przybyła nad jezioro Piru i uklękła na pomoście w geście rozpaczy. Po krótkiej modlitwie kobieta wsiadła do jednej z łodzi, by wspomóc poszukiwania córki.

Kilka godzin później będące na miejscu media zarejestrowały, jak nad akwenem pojawiła się reszta rodziny aktorki: jej ojciec i brat, a także były mąż. Ryan Dorsey, podobnie jak reszta bliskich gwiazdy Glee, wbiegł do wody i obmył sobie nią twarz, co wyglądało jak pewnego rodzaju rytuał. Następnie w samotności usiadł na trawie nad brzegiem, gdzie rozpłakał się.

Rodzina Nayi ma nadzieję na odnalezienie jej żywej? Czy w ten sposób pożegnała ją w miejscu, w którym jej życie zakończyło się?

Ryan Dorsey

i

Autor: WOOT, GICE/Backgrid/East News
Ryan Dorsey

i

Autor: WOOT, GICE/Backgrid/East News
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE