Keanu Reeves jest "ekstremalnie szczęśliwy!" W młodości stracił dziecko

2019-11-06 8:57 kp
Keanu Reeves i Alexandra Grant
Autor: Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Keanu Reeves zaskoczył swoich fanów, pojawiając się na ostatniej gali LACMA w Los Angeles w towarzystwie Alexandry Grant - artystki, z którą współpracuje i zna się od dawna. Aktor od lat był singlem i większość jego wielbicieli od dawna martwiła się, że nie uda mu się znaleźć prawdziwej miłości. Tymczasem Keanu ją znalazł i jest podobno bardzo szczęśliwy!

Życie uczuciowe nie rozpieszczało w przeszłości Keanu Reevesa. 56-letni aktor ma za sobą trudne przeżycia, które odbiły się na jego psychice i przez długi czas nie pozwalały na budowanie szczęśliwego związku.

24 grudnia 1999 roku dziewczyna Keanu Reevesa, Jennifer Syme, urodziła w ósmym miesiącu ciąży martwe dziecko. Para dała dziewczynce przed pogrzebem imię - Ava Archer Syme-Reeves. Ogromny smutek i żałoba, jaką przeżywali niedoszli rodzice, zaważyły na ich relacji - kilka tygodni później Reeves i Syme rozstali się. W 2001 roku doszło do kolejnej tragedii. 2 kwietnia Jennifer Syme prowadząc samochód na Cahuenga Boulevard w Los Angeles, uderzyła bokiem auta w kolejne trzy samochody. Pojazd aktorki przewrócił się, a ona sama wypadła na zewnątrz. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wypadku, stwierdzili jej śmierć na miejscu.

Według późniejszych doniesień Jennifer Syme leczyła się na depresję, a w jej samochodzie znaleziono silne leki na receptę. Keanu Reeves, który miał krótko po zdarzeniu wrócić na plan drugiej części Matrixa, potrzebował czasu, by otrząsnąć się z tragedii.

Keanu Reeves w końcu szczęśliwy

Po tych wydarzeniach Keanu Reevesowi nie udało się stworzyć poważnego związku. W 2008 roku aktor romansował krótko z modelką Chiną Chow, a w kolejnych latach był samotny. Dlatego informacja o nowym związku 56-letniego Keanu Reevesa zelektryzowała jego fanów.

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, Alexandrę Grant Keanu Reeves zna co najmniej od 2011 roku, kiedy to aktor i artystka stworzyli wspólnie książkę Ode To Happiness. Po raz drugi współpracowali w 2016 roku przy tomie Shadows. Alexandra Grant ma 46 lat i jest amerykańską artystką sztuk wizualnych - zajmuje się malarstwem, rysunkiem czy rzeźbą. Jej dzieła wystawiano m.in. w Museum of Contemporary Art w Los Angeles, w 18th Street Arts Center w Santa Monica czy w Mains d’Oeuvres we Francji.

Keanu Reeves i Alexandra Grant są podobno w związku od miesięcy, jednak dopiero teraz zdecydowali się ujawnić swoją relację. Oboje są bardzo szczęśliwi.

Keanu chce otwarcie dzielić z nią swoje życie. Jest ekstremalnie szczęśliwy i wdzięczny, że ma ją w swoim życiu. Zaczęli się spotykać na początku tego roku, ale chcieli zachować to w sekrecie.

- zdradził znajomy aktora.

Para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie razem 2 listopada 2019 roku podczas gali LACMA Art + Film w Los Angeles.

Keanu Reeves i Alexandra Grant
Autor: Presley Ann/Getty AFP/East News
Keanu Reeves i Alexandra Grant
Autor: Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News
NAJNOWSZE