Keanu Reeves i Alexandra Grant są parą. Aktor był singlem od wieków!

2019-11-05 8:48 kp
Keanu Reeves i Alexandra Grant
Autor: Presley Ann/Getty AFP/East News

Keanu Reeves po wielu latach samotności znalazł bratnią duszę! Aktor od lat przyjaźnił się z artystką Alexandrą Grant, z którą współpracował chociażby przy swoich książkach. Na ostatniej gali w Los Angeles gwiazdor niespodziewanie wystąpił z nią na czerwonym dywanie. Ich splecione dłonie nie pozostawiają wątpliwości - Keanu Reeves ma dziewczynę!

Życie uczuciowe nie oszczędzało dotąd Keanu Reevesa. 56-letni aktor - uwielbiany przez fanów - przez ostatnie lata nie miał szczęścia w miłości. Teraz jednak ten czas to tylko wspomnienie, bo Keanu Reeves w końcu jest szczęśliwie zakochany.

Keanu Reeves pojawił się na gali LACMA Art + Film Gala w Los Angeles w towarzystwie Alexandry Grant - artystki, z którą od lat się przyjaźnił. Para pracowała razem po raz pierwszy w 2011 roku nad książką Ode To Happiness, do której Grant stworzyła ilustracje. Pięć lat później znów połączyli siły przy książce Shadows.

Keanu Reeves i Alexandra Grant są parą

Na gali LACMA Art + Film 55-letni Keanu Reeves i 46-letnia Alexandra Grant pokazali się po raz pierwszy jako para. Aktor i artystka pozowali na czerwonym dywanie, trzymając się za ręce.

Keanu Reeves ma za sobą bardzo smutne wydarzenia z życia prywatnego. W 1998 roku gwiazdor związał się z Jennifer Syme. Rok później - 24 grudnia 1999 roku aktorka w ósmym miesiącu ciąży urodziła martwą córkę. Para przeszła wtedy poważny kryzys i ostatecznie rozstała się kilka tygodni później. W 2001 roku Jennifer Syme zginęła w wypadku samochodowym. W kolejnych latach Keanu Reeves długo nie wiązał się z nikim. W 2008 roku krótko romansował z modelką Chiną Chow.

Trzymamy kciuki za nowy związek Keanu Reevesa. Alexandra Grant do niego pasuje?

Keanu Reeves i Alexandra Grant
Autor: Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News
Keanu Reeves i Alexandra Grant
Autor: Presley Ann/Getty AFP/East News
NAJNOWSZE