Kayah po alkoholu wystąpiła na weselu obcych ludzi! „Zapomniałam tekstu”

2019-10-19 22:34 DR
Kayah
Autor: wbf

Kayah większości z Was z pewnością kojarzy się ze spokojną piosenkarką. Nic bardziej mylnego. Gwiazda udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu, w którym przyznała się, że kiedyś zaliczyła ogromną wpadkę. Co więcej, doszło do niej po spożyciu alkoholu! :D Przeczytajcie więcej na hotplota.pl.

Kayah jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 35. lat. Przez ten czas artystka zdążyła nas przyzwyczaić do swojej raczej spokojnej natury. Nie jest ona znana ze skandali czy kontrowersyjnych wypowiedzi. Wywiadów udziela raczej na tematy związane z jej twórczością - piosenkami, płytami czy trasami koncertowymi. Ostatnio jednak piosenkarka zdecydowała się na rozmowę w zdecydowanie bardziej luźnym tonie.

Na tyle luźnym, że Kayah opowiedziała o jednej z największych wpadek w swoim życiu. Co się wydarzyło?

Kiedyś wykonałam taką akcję. Pojechałam do Tykocina pod Białymstokiem spotkać się z moją ciocią. Byłyśmy w restauracji, a w sali obok było wesele. Po jakimś czasie przyszła mama pana młodego, bo tam wszyscy się znają. Pani przyniosła nam weselnej wódeczki. Kompletnie się zrobiłam tą wódeczką. Co więcej, okazało się, że na tym weselu bawili się też moi przyjaciele z Nowego Jorku, więc to też było takie spotkanie po latach. Wychodząc już stamtąd taka naprawdę wesoła, usłyszałam, że na scenie zaczynają grać „Prawy do lewego”, więc ja zaczęłam krzyczeć i powiedziałam, że mają to zatrzymać i ja wystąpię. Oni zaczęli grać, a ja zapomniałam tekstu. Ale intencję miałam dobrą!

powiedziała Kayah w rozmowie z Vogule Poland.

Spodziewaliście się takiego zachowania akurat po tej artystce? Dawajcie znać!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE