Kourtney Kardashian nie szuka faceta! Już zawsze będzie sama?

2019-10-19 15:03 kp
Kourtney Kardashian
Autor: WENN.com/agefotostock/East News

Kourtney Kardashian ma za sobą jeden długi i poważny związek ze Scottem Disickiem i mnóstwo krótkich romansów z młodszymi facetami. 40-letnia matka trójki dzieci przez ostatnie miesiące sporo randkowała, jednak żaden kandydat nie wydał jej się wystarczający, by zabawić u jej boku na dłużej. Wygląda na to, że tak już może pozostać.

Kourtney Kardashian mimo przynależności do klanu Kardashianów, od zawsze chodzi własnymi ścieżkami. Celebrytka od dawna nie ukrywa, że coraz bardziej męczy ją udział w rodzinnym show, co wzbudza sporą nerwowość wśród jej sióstr. Kourtney ma wszystko, czego potrzebuje - masę pieniędzy, własny biznes i kochane dzieci. To coraz bardziej martwi Kris Jenner, która poważnie boi się, że Kourt "zerwie się ze smyczy" i porzuci Keeping Up With The Kardashians. A to mogłoby zaszkodzić całej rodzinie.

>> Kim Kardashian i Kourtney Kardashian są bliskie WOJNY? Kris Jenner boi się najgorszego!

Wydawało by się, że jedynym, czego może brakować Kourtney Kardashian, jest... facet. Kourt ma świetny kontakt ze Scottem Disickiem - on jednak należy już do Sofii Richie. Czyżby nikt inny nie spełniał jej wymagań? Kourt jest zupełnie zniechęcona do randek!

Kourtney Kardashian ma dość facetów?

Po prostu czuję się, jakbym była w innym miejscu, w którym po prostu nie czuję takiej potrzeby. Cieszę się, że spotykam się z przyjaciółmi. Po prostu czuję, że jestem w innym klimacie. Czuję się bardzo zadowolona z siebie.

- tak Kourtney Kardashian podsumowała swoją sytuację randkową w rozmowie z koleżanką, którą można zobaczyć w zwiastunie kolejnego odcinka Keeping Up With The Kardashians. Przypomnijmy, że jeszcze kilka tygodni temu media obiegły zdjęcia Kourt z jej byłym Younesem Bendjimą. Najwyraźniej jednak model poległ na drugiej szansie, bo celebrytka nie dała mu już kolejnych.

Myślicie, że nikt nie dorówna jej wymaganiom>

NAJNOWSZE