Katy Perry urodzi dziewczynkę. "Są bardzo podekscytowani!"

2020-04-05 10:58 kp
Katy Perry i Orlando Bloom
Autor: Invision/Invision/East News

Katy Perry i Orlando Bloom przeżywają teraz niezwykły okres oczekiwania na narodziny dziecka. Wokalistka ogłosiła swoją ciążę kilka tygodni temu w teledysku Never Worn White, a teraz zdradziła płeć dziecka - to dziewczynka. Mimo trudnych czasów i ograniczeń związanych z koronawirusem, para jest bardzo szczęśliwa.

Katy Perry zrobiła swoim fanom wspaniałą niespodziankę, ogłaszając na początku marca, że spodziewa się dziecka. Wokalistka i jej ukochany Orlando Bloom od dawna planowali ślub i okazało się, że mieli nadzieję na ceremonię z ciążowym brzuszkiem. Te planu pokrzyżował koronawirus - para ostatnio po raz kolejny zdecydowała się na przełożenie uroczystości.

Nie zmienia to jednak faktu, że Katy Perry i Orlando Bloom przeżywają teraz jeden z najpiękniejszych okresów w życiu. Para postanowiła w końcu podzielić się też płcią dziecka - Katy zdradziła na Instagramie, że urodzi córkę.

Płeć dziecka Katy Perry i Orlando Blooma

To dziewczynka

- napisała Katy Perry pod najnowszym zdjęciem na Instagramie, przedstawiającym wysmarowanego różowym kremem Orlando Blooma.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💕 it’s a girl 💕 Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Znajomi pary donoszą, że wiadomość o płci dziecka bardzo ucieszyła zakochanych.

Oboje są bardzo podekscytowani posiadaniem dziecka. Są też zachwyceni, że to dziewczynka. Cieszą się, że mają teraz tę niesamowitą, pozytywną rzecz, na której się skupiają. To dla nich taka radosna rozrywka.

- czytamy.

Para nie zapomina przy tym o zachowaniu w tym czasie zwiększonej ostrożności.

Tak, jak inni ludzie zostają w domu. Oboje próbują ćwiczyć i dobrze się odżywiać, aby zachować zdrowie. Katy naprawdę ma nadzieję, że wirus uspokoi do czasu, jak dziecko przyjdzie latem na świat. Stara się nie stresować porodem, ale zdecydowanie dużo o tym myśli.

- czytamy dalej.

Trzymamy kciuki!

NAJNOWSZE