Katy Perry pokazała się bez makijażu. Jak kwarantanna wpływa na jej cerę w ciąży?

2020-03-31 9:47 mw
Katy Perry
Autor: Media-Mode / SplashNews.com/East News

Katy Perry, podobnie jak wiele innych amerykańskich gwiazd, przebywa obecnie na kwarantannie. Spodziewająca się dziecka gwiazda pochwaliła się na Instagramie nowymi zdjęciami - w tym fotką pokazującą ją bez makijażu. Jak ciąża wpływa na cerę Katy Perry? Zobaczcie i oceńcie sami!

35-letnia Katy Perry od tygodnia przebywa na kwarantannie. Gwiazda poddała się dobrowolnej izolacji w obawie o zakażenie koronawirusem. Piosenkarka spodziewa się dziecka, dlatego szczególnie mocno troszczy się o uniknięcie zakażenia koronawirusem. 

Jak Katy Perry znosi kwarantannę?

KATY PERRY POKAZUJE ZDJĘCIA PRZED I W TRAKCIE IZOLACJI

W poniedziałek 30 marca Katy Perry zamieściła na Instagramie post z dwoma zdjęciami.

Na pierwszej fotce widzimy gwiazdę tuż przed rozpoczęciem kwarantanny. Na drugim - w jej trakcie, po tygodniu odosobnienia.

W swoim najnowszym poście na Insta Katy Perry zaprosiła swoich fanów do oglądania kolejnego epizodu American Idol, gdzie występuje w roli jurora. Piosenkarka wyjaśniła, że epizod nagrano przed rozwinięciem się pandemii koronawirusa, na przełomie stycznia i lutego.

Przed kwarantanną ➡️ w środku kwarantanny 👍🏻♥️

Mam nadzieję, że macie na wieczór w planie zostać w domu i dołączyć do mnie w cudownym odcinku #AmericanIdol, nagranym na niebiańskich Hawajach w styczniu i lutym  🏝

- napisała Katy Perry przy swoich zdjęciach.

Aby zobaczyć, jak wygląda ciężarna Katy Perry bez makijażu, przewińcie fotkę w prawo.

I jak Wam się podoba jej naturalna cera?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE