Katy Perry skończyła 36 lat! Tak wyglądała na początku kariery [GALERIA]

2020-10-25 10:05 kp

Katy Perry obchodzi 36. urodziny! Gwiazda jest na światowej scenie już od prawie 20 lat i w tym czasie przeszła na oczach fanów niezwykłą metamorfozę. Dziś wokalistka jest dojrzałą kobietą, mamą i narzeczoną Orlando Blooma. A pamiętacie, jaka była na początku kariery? Przypominamy w naszej galerii!

Kolorowe ubrania, zadziorny charakterek i wielkie hity - tak pamiętamy Katy Perry z początków jej kariery. Gdy w 2008 roku wokalistka wydała album One of the Boys (jej debiut w 2001 roku przeszedł bez echa), świat usłyszał o córce pastora, która postanowiła pokazać pazur i sprzeciwić się zasadom wyznawanym przez jej rodziców. I tak zaczęła się kariera Katy Perry, która trwa do dziś!

I tak wokalistka dobija do pełnoletności na scenie, a w życiu - właśnie skończyła 36 lat! Dziś Katy Perry to przede wszystkim młoda mama i szczęśliwa narzeczona Orlando Blooma. Gwiazda wykorzystuje czas z dzieckiem i chce spędzić dobrze każdy dzień urlopu macierzyńskiego. Jednocześnie Katy dokonała czegoś wyjątkowego - w tym samym tygodniu urodziła córkę i wydała płytę!

>> Katy Perry rodzi dziecko i wydaje płytę jednocześnie! "Nie zadzierajcie z matką!"

Katy Perry skończyła 36 lat

W ciągu lat kariery Katy Perry przechodziła wiele metamorfoz. Jej znakiem rozpoznawczym były kolorowe i seksowne stroje i... częste zmiany na głowie! Katy uwielbia eksperymentować z fryzurami i zadziwiała włosami w każdym kolorze tęczy. Najbardziej znana jest jednak bez wątpienia ze swojego stylu z początków kariery - czarnych włosów i kolorowych stylizacji.

Pamiętacie ją w tamtym wydaniu? Zobaczcie naszą galerię!

NAJNOWSZE