Katy Perry i Orlando Bloom na wakacjach w Wenecji. A co tam robią J. Lo i Ben Affleck?

2021-06-17 8:08 kp
Katy Perry
Autor: Backgrid/East News

Katy Perry i Orlando Bloom to obecnie jedna z ulubionych par fanów showbiznesu. Celebryci mają za sobą długą historię randkowania, jednak dopiero poważne rozstanie uświadomiło im, że naprawdę chcą być razem. Dziś Katy i Orlando są szczęśliwymi rodzicami i mocno dbają o swoją prywatność. Wokalistka pokazała jednak kilka zdjęć z ich wypadu do Wenecji!

Pandemia koronawirusa nieco odpuszcza i coraz więcej osób cieszy się odpornością po szczepieniu. W związku z tym gwiazdy po miesiącach oczekiwań w końcu mogą wrócić do swojego ulubionego zajęcia - podróżowania. Przed pojawieniem się Covid-19 celebryci regularnie bawili się w najpiękniejszych zakątkach świata i chętnie chwalili fotkami z wypadów w sieci. Teraz to wraca.

Katy Perry przez całą ciążę była bardzo ostrożna. Ze względu na szalejącą pandemię ciężarna gwiazda spotykała się tylko z najbliższymi i ograniczała wyjścia z domu - wszystko po to, by nie zagrozić sobie i dziecku. Dziś wokalistka może odetchnąć i jako zaszczepiona osoba swobodnie i bezpiecznie podróżować po świecie. Warto dodać, że zaledwie kilka dni temu gwiazda i jej ukochany apelowali do bogatych krajów, by dzielili się szczepionkami z biedniejszymi narodami.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Katy Perry i Orlando Bloom w Wenecji

Teraz Katy Perry i Orlando Bloom wyskoczyli na krótki urlop do Wenecji. Katy Perry pochwaliła się w galerii na Instagramie kilkoma zdjęciami z wakacji, w tym z podróży jachtem, spaceru po romantycznych uliczkach włoskiego miasta i hotelowego pokoju. Na ostatnim zdjęciu możemy bowiem zobaczyć Orlando Blooma na łóżku w ich hotelowym apartamencie.

Co jednak zabawniejsze, w galerię Katy Perry wplotła zdjęcie... całujących się Bena Afflecka i Jennifer Lopez, które obiegło ostatnio świat. Wygląda na to, że piosenkarka również jest gorącą fanką ich odnowionego związku.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE