Julia Wieniawa na babskim wypadzie na Capri. Opala się i... apeluje do polskich kibiców

2021-06-16 23:03 es
Julia WIeniawa
Autor: WBF

Reprezentacja Polski nie ma teraz lekko. Po spektakularnej porażce w meczu ze Słowacją kibice są... delikatnie mówiąc - niezadowoleni. Na szczęście Robert Lewandowski i jego drużyna mogą liczyć na wsparcie. Julia Wieniawa, która wypoczywa z przyjaciółkami na Capri, znalazła chwilę, żeby udostępnić życzliwą grafikę.

Po poniedziałkowym meczu już wiemy, że Euro 2021 nie będzie należało do Polaków. Podczas spotkania Polska -Słowacja biało-czerwoni przegrali 2:1. Nie trzeba nikomu mówić, że kibice byli tym wynikiem rozczarowani. Szczególnie że jedna z bramek przeciwnika była to efekt samobója Wojciecha Szczęsnego! Robert Lewandowski jako kapitan musi teraz znosić najwięcej krytycznych komentarzy. Mąż Ani Lewandowskiej postanowił odnieść się do nich na swoim Instagramie.

Na szczęście drużyna Polski na Euro 2021 może liczyć także na wsparcie. Julia Wieniawa broni polskich piłkarzy!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Julia Wieniawa broni polskiej reprezentacji

Aktorka pochwaliła się na Instagramie kolejnymi wakacjami. Tym razem jej ukochany, Nikodem Rozbicki został sam w domu. Julia Wieniawa wybrała się na babski wypad. Dziewczyny wypoczywają na wyspie Capri. Jest opalanie, piękne widoki, błękitna woda i pływanie łodzią. Czego chcieć więcej!?

Julia Wieniawa znalazła chwilę na refleksję o udziale Polaków w Euro 2021. W zasadzie chodziło bardziej o postawę kibiców. Ci po spektakularnej porażce w meczu Polska - Słowacja nie zostawiają na piłkarzach suchej nitki. Na szczęście Julia Wieniawa stanęła w ich obronie!

Jakby to było żyć w kraju, gdzie normą jest, że wspiera się swoją drużynę, nawet wtedy, kiedy nie odnosi sukcesów?

Czytamy na grafice, którą na stories udostępniła celebrytka.

Wiedzieliście, że Julia Wieniawa jest taką pasjonatką piłki nożnej?

Zobacz też:

NAJNOWSZE