Orlando Bloom Katy Perry

i

Autor: Phillip Faraone/Getty AFP/East News

Katy Perry o macierzyństwie. To jej pierwszy Dzień Matki w roli rodzica!

2021-05-10 11:01

Katy Perry pierwszy raz w życiu obchodziła Dzień Matki nie tylko jako córka, ale także sama będąc mamą. Z tej okazji piosenkarka opublikowała post, w którym podzieliła się w kilku słowach swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Co napisała świeżo upieczona mama?

Tegoroczny Dzień Matki to dla Katy Perry wyjątkowe wydarzenie. Artystka nie tylko, jak co roku, złożyła życzenia własnej mamie, ale po raz pierwszy w życiu także sama stanęła "po tej drugiej stronie". Katy Perry i Orlando Bloom kilka miesięcy temu zostali rodzicami małej Daisy Dove. Jak mocno zmieniło się ich życie po narodzinach córki?

Z okazji Dnia Matki Katy Perry zdradziła w kilku słowach, jak czuje się w roli mamy i jak urodzenie dziecka wpłynęło na jej spojrzenie na świat.

Pierwszy taki Dzień Matki Katy Perry

9. maja z okazji obchodzonego w USA Dnia Matki na Instagramie Katy Perry pojawił się post, w którym piosenkarka uczciła własną mamę. Katy opublikowała zdjęcie z matką i siostrą, składając tej pierwszej najlepsze życzenia z okazji jej święta.

Ale Katy Perry w tym roku po raz pierwszy sama również świętuje Dzień Matki. Jak się z tym czuje?

Z okazji Dnia Matki na Twitterze Katy Perry pojawił się wpis, w którym gwiazda wspomniała, jak bardzo narodziny córki zmieniły jej życie i spojrzenie na świat.

Witaj na świecie, Daisy Dove Bloom!

- pisali na Instagramie dumni rodzice, ogłaszając przyjście na świat swojej córki.

znalazłam wszystko, czego szukałam, kiedy zostałam matką. jestem wdzięczna za przemożną i głęboką miłość i zaszczycona, że dołączyłam do klubu mam. szczęśliwego Dnia Matki

- napisała Katy Perry, dołączając emotki z sercem i stokrotką (bo przecież tak ma na imię jej córeczka).

Sonda
Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko miało obcobrzmiące imię?

Katy Perry została mamą 26 sierpnia 2020 roku. Ojcem dziecka piosenkarki jest jej partner, Orlando Bloom.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty