Katy Perry o ciemnych stronach macierzyństwa. „Przestałam golić nogi”

2021-04-06 15:00 AM
Orlando Bloom Katy Perry
Autor: Phillip Faraone/Getty AFP/East News

Macierzyństwo to momentami nie lada wyzwanie. Wymaga nie tylko cierpliwości, ale także wielkiej organizacji. Katy Perry jako młoda mama coś o tym wie. Piosenkarka podczas Idola zdradziła, jakie są ciemne strony wychowywania dzieci. Niektórzy mogą być w szoku!

Gwiazdy, zwłaszcza te, które po raz pierwszy poznały smak macierzyństwa, starają się nie korzystać na każdym kroku ze sztabu opiekunek i spędzać każdą możliwą chwilę z dzieckiem. Katy Perry jest tego świetnym przykładem. Piosenkarka oprócz domowych obowiązków ma jeszcze te związane z życiem zawodowym. Stara się więc łączyć rolę matki z rolą jurorki w amerykańskiej edycji Idola.

Niestety nie jest to takie łatwe, bo choć znajduje czas dla córeczki Daisy i ocenianiu talentów wokalnych to krucho u niej z czasem dla siebie. Coś kosztem czegoś. W tym przypadku, Katy zrezygnowała z… golenia nóg!

O swoim poświęceniu, piosenkarka opowiedziała przy okazji oceny jednej z uczestniczek programu.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Jako młoda matka nie miałam dużo czasu, więc przestałam golić nogi, ale kiedy śpiewałaś, włosy na moich nogach urosły o półtora cala. Dreszcze całego ciała. To było niesamowite!

– zdradziła Perry podczas oceny jednej z uczestniczek.

W taki niecodzienny sposób Katy Perry zareagowała na występ Cassandy Coleman, który mówić wprost urzekł artystkę. Występ Cassandry, 36-letnia piosenkarka nazwała duchowym przeżyciem a jej głos anielskim.

Tego komplementu Cassandra Coleman z pewnością nie zapomni do końca życia!

NAJNOWSZE