Katy Perry szykuje się do inauguracji Joe Bidena. Zobaczcie te patriotyczne mikrofony!

2021-01-20 19:00 es
Katy Perry
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Dzisiejszy dzień jest kluczowy dla USA. Nowy prezydent, Joe Biden zostanie zaprzysiężony już wieczorem! To najważniejsze wydarzenie polityczne, ale i nie tylko. Na inauguracji wystąpi mnóstwo gwiazd! Wśród nich jest Katy Perry, która zadbała o najdrobniejsze szczegóły podczas swojego występu.

Już dziś wieczorem Joe Biden Program zostanie zaprzysiężony na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych wraz ze swoją wiceprezydentem Kamalą Harris, pierwszą kobietą na tym stanowisku. To niewątpliwie najważniejsze wydarzenie polityczne w USA.

Po tym, jak zwolennicy Donalda Trumpa wtargnęli na Kapitol, Waszyngton zmienił się w twierdze nie do zdobycia. A jednak niektórym uda się przedostać na inaugurację. To gwiazdy, które będą koncertować po zaprzysiężeniu Joe Bidena.

Chociaż inauguracja ma charakter polityczny, to przez ilość gwiazda staje się wydarzeniem towarzyskim. Koncertować będą największe sławy - Lady Gaga, Jennifer Lopez czy John legend to tylko niektóre z gorących nazwisk.

ESKA XD #014

Katy Perry szykuje się na inaugurację Joe Bidena

Po oficjalnej części zaprzysiężenia nowego prezydenta USA będzie czas na show. Na scenie zobaczymy największe gwiazdy. Wszystko będzie transmitowane na YouTube, by zachować bezpieczeństwo.

Swój koncert da także Katy Perry. Szykując się do tak ważnego występu, gwiazda dba o najdrobniejsze szczegóły.

Na Instagramie Katy Perry pokazała, jak bardzo jest dumna z bycia Amerykanką i z występu na inauguracji Joe Bidena. Na tę okazję przygotowała specjalne, patriotyczne mikrofony! Jeden przypomina pochodnię, którą trzyma StatuaWolności. Kolejny mikrofon jest we wzór flagi. Jeszcze jeden został przyozdobiony gwiazdami.

Fajny akcent?

NAJNOWSZE