Rege-Jean Page będzie dobrym Bondem, bo ma "jasną skórę"? Paige DeSorbo przeprasza

2021-01-20 18:03 es
Rege-Jean Page - Bridgertonowie
Autor: Everett Collection/East News

Po gigantycznym sukcesie, jakim okazał się serial Bridgertonowie, Rege-Jean Page zyskał olbrzymią popularność. tak dużą, że nawet mówi się, że zostanie kolejnym Jamesem Bondem! Na razie to wciąż tylko wróżby bukmacherów, a nie potwierdzone informacje. A jednak wystarczyło, żeby powstał skandal. Paige DeSorbo stwierdziła, że Rege-Jean Page będzie świetnym Bondem, bo ma jasną skórę. Teraz przeprasza!

Serial Bridgertonowie to ostatni hit Netflixa. Jest tak popularny, że jego obsada z miejsca stała się gwiazdami. Gigantyczny wzrost popularności zaliczył Rege-Jean Page, czyli książę Hastings. Jako Simon Basset zdobył serca fanek, a także przepustkę do wielkiej kariery.

Mówi się nawet, że Rege-Jean Page zostanie kolejnym Bondem! Wciąż bowiem nie wiadomo, kto zastąpi Daniela Craiga w roli agenta 007. Według bukmacherów największe szanse mają: Tom Hardy, Henry Cavill, Idris Elba, czy Richard Madden.

Jednak Rege-Jean Page z rosnącą w szalonym tempie popularnością ma duże szanse!

ESKA XD #014

Rege-Jean Page będzie dobrym Bondem, bo "ma jasną skórę"?

Plotki o tym, że Rege-Jean Page zostanie kolejnym Bondem, wzbudziły mnóstwo emocji. Paige DeSorbo z reality show Summer House postanowiła je skomentować.

Powiedziała, że Rege-Jean Page ​​będzie świetnym Jamesem Bondem. „Ponieważ… on jest prawdziwym Brytyjczykiem, ma jasną skórę."

Komentarz zabrzmiał co najmniej kiepsko... Na szczęście Paige DeSorbo szybko się zreflektowała i przeprosiła.

Chciałam poświęcić trochę czasu, aby szczerze przeprosić każdego, kogo mogłam urazić. To nie było moim zamiarem i zdaję sobie sprawę, że to, co powiedziałem, było złe. Jestem całkowicie zaangażowana w naukę i rozwój, dlatego chciałam dziś poświęcić trochę czasu i szczerze przeprosić za słowa z zeszłego tygodnia. Bardzo mi przykro.

Myślicie, że przeprosiła szczerze?

NAJNOWSZE