Katy Perry i Orlando Bloom świętują rocznicę zaręczyn. Wyprawili huczne przyjęcie!

2020-02-18 17:41 kp
Katy Perry i Orlando Bloom
Autor: Rex Features/East News

Według planów z ubiegłego roku Katy Perry i Orlando Bloom mieli być już dziś małżeństwem. Plany jednak nie wypaliły, a aktor i wokalistka przenieśli termin ślubu na kolejne miesiące. Nie oznacza to jednak, że nie mają czego świętować - Katy i Orlando wyprawili huczną imprezę z okazji rocznicy swoich zaręczyn, które miały miejsce w ubiegłoroczne Walentynki.

Katy Perry i Orlando Bloom długo dojrzewali do decyzji o poważnym związku. Gdy jednak w Walentynki 2019 aktor uklęknął przed ukochaną z pierścionkiem zaręczynowym, ich fani odetchnęli - w końcu! Przez niemal cały ubiegły rok zakochani planowali więc ceremonię ślubną, którą ostatecznie przełożyli na ten rok.

Ponieważ parze nie udało się wyprawić wesela, aktor i wokalistka postanowili zabawić się przy innej okazji - rocznicy zaręczyn. W walentynki Katy Perry i Orlando Bloom wyprawili więc huczne przyjęcie dla swoich przyjaciół, podczas którego świętowali rok od oświadczyn gwiazdora Piratów z Karaibów. Szczęśliwie dla nas wszystkich, zdjęciami podzielili się na Instagramie!

Katy Perry i Orlando Bloom świętują

Rok temu powiedziałam TAK dla życia w miłości i ewolucji... i zdecydowanie nigdy się nie nudzę

- napisała Katy Perry pod serią zdjęć z przyjęcia. Na fotkach widzimy zakochanych pozujących na tle ogromnego serca ułożonego z kwiatów czy zbierającego życzenia od przyjaciół.

To było chyba dobre, weselne pre-party! Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE