Córka Katy Perry raczkuje! Gwiazda zdradziła, jak Daisy sobie radzi

2021-05-30 14:51 kp
Katy Perry
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Już latem Katy Perry i Orlando Bloom będą świętować roczek swojej upragnionej córki. Katy Perry nie ukrywała, że długo bała się macierzyństwa, jednak gdy już na świecie pojawiła się Daisy, całkowicie zawładnęła jej światem. Dziś wokalistka otwarcie mówi, że córka jest jej największą miłością. A teraz robi swoje pierwsze życiowe kroki!

Wszyscy rodzice z ogromną radością przyglądają się, jak ich dziecko rośnie, zmienia się i nabywa nowych umiejętności. Czas ucieka bardzo szybko i pierwszy rok malucha mija z prędkością światła. A przecież w tym czasie tak wiele się dzieje! Przekonali się o tym Katy Perry i Orlando Bloom, którzy w sierpniu 2020 roku powitali na świecie swoją córkę, Daisy.

Okres ciąży nie był dla Katy Perry łatwy, bo zszedł się w czasie z wybuchem pandemii koronawirusa. Wokalistka z większą uwagą musiała więc funkcjonować na co dzień i przyzwyczaić się do licznych ograniczeń. Narodziny jej dziecka zrekompensowały jej jednak wszystkie niewygody.

Nie można nie wspomnieć też o Orlando Bloomie, który całkowicie stracił dla córki głowę.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Córka Katy Perry raczkuje

W najnowszym wywiadzie Katy Perry zdradziła, co dzieje się obecnie w jej domu. Okazuje się, że emocji nie brakuje, bo mała Daisy zalicza kolejne ważne dla każdego maluszka etapy. Jak przyznała gwiazda, dziewczynka nie tylko już raczkuje, ale i doczekała się pierwszego zęba! Katy Perry już dziś widzi, że w kwestii uzębienia córka wdała się w mamę :)

Raczkuje i ma jeden ząb. Właściwie to trochę jak jeden z moich zębów. Mam całkiem niezłe zęby na górze, ale jeśli zobaczysz moje dolne zęby, są one trochę interesujące, ale myślę, że taki jest charakter!

- powiedziała Katy.

Myślicie, że córka wda się w mamę również w kwestii muzycznego talentu?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE