Kate Middleton wyjaśnia, co jest dla niej ważne: "Cenię małe rzeczy"

2020-02-16 15:14 kp
Kate Middleton
Autor: Rex Features/East News

Kate Middleton to od lat ulubienica Brytyjczyków. Żona księcia Williama zyskała sympatię swoją autentycznością, elegancją i szacunkiem do zasad rodziny królewskiej. Ostatnio jest wyjątkowo zapracowana, a teraz księżna opowiedziała o tym, co jest dla niej ważne w życiu i jak się odnajduje w roli mamy trójki dzieci.

Gdy po wielu latach związku z księciem Williamem w 2011 roku Kate Middleton wyszła za niego za mąż, niewiele osób miało wątpliwości co do tego, czy poradzi sobie jako księżna. I słusznie - Kate udowadnia, że doskonale odnalazła się w zasadach królewskiej etykiety i pracę dla monarchii potrafi połączyć z obowiązkami mamy trójki dzieci.

Podczas ostatniej rozmowy w programie Happy Mum, Happy Baby Kate Middleton opowiedziała, co jest dla niej w życiu ważne i jak czuje się jako księżna-mama Louisa, Charlotte i George'a.

Kate Middleton opowiada o życiu

Myślę, że rzeczy, które naprawdę mają dla mnie znaczenie, są proste. Widzę, że nawet teraz z moimi własnymi dziećmi, jest ... jesteśmy teraz w życiu tak zajęci, tak rozproszeni, a czasami proste rzeczy, takie jak patrzenie w kominek w naprawdę deszczowy dzień, dają taką przyjemność. Pamiętam to z dzieciństwa - robienie prostych rzeczy, wspólnych spacerów - i tak też naprawdę staram się postępować z moimi dziećmi, ponieważ to całkowicie usuwa wszystkie komplikacje, wszystkie presje rodzica. I myślę, że te doświadczenia znaczą tak wiele dla dzieci i świata, w którym się znajdują, i to jest dla nich prawdziwą przygodą.

- powiedziała Kate Middleton i dodała:

Myślę, że jako rodzice musimy starać się pamiętać, że komplikacje związane z dorastaniem naszych dzieci, to ostatecznie są to naprawdę proste rzeczy.

Lubicie ją?

NAJNOWSZE