Kate Middleton i książę William też robią sobie urlop! Zaszaleli

2020-02-14 12:05 kp
Kate Middleton i książę William
Autor: Arthur Edwards/The Sun/Press Association/East News

Po odejściu Meghan Markle i księcia Harry'ego z rodziny królewskiej, na Kate Middleton i księcia Williama spadły dodatkowe obowiązki. Wobec kryzysu w monarchii para ma poważne zadanie - pokazać, że rodzina królewska nadal działa i spełnia swoje zadania. Nawet Cambridge'owie potrzebują jednak trochę odpoczynku. Trzeba przyznać, że nieźle zaszaleli!

Od momentu odejścia Meghan Markle i księcia Harry'ego z brytyjskiej monarchii Kate Middleton i książę William mają bardzo dużo pracy. Para musi zmagać się z kryzysem wizerunkowym monarchii i udowadniać, że Megxit nie zachwiał jej działalnością. Tak więc od ponad miesiąca niemal codziennie Kate i William odwiedzają kolejne miejsca i szeroko uśmiechają się do zdjęć.

Już jakiś czas temu donosiliśmy, że tak stan rzeczy odbija się na zdrowiu Kate Middleton. Księżna czuje się coraz bardziej wykończona nadmiarem obowiązków, a ciągłe rozmyślanie o sytuacji rodziny królewskiej nie pomaga jej w zajmowaniu się trójką dzieci. Nic dziwnego, że gdy pojawiła się okazja, Cambridge'owie poprosili o urlop.

Kate Middleton i książę William idą na urlop

Pamiętacie sześciotygodniowy urlop Meghan Markle i księcia Harry'ego w listopadzie i grudniu? Jak donosi AceShowbiz, teraz przyszedł czas na Kate Middleton i księcia Williama, którzy poprosili o... cztery dni urlopu. Para planuje poświęcić swoim dzieciom więcej czasu od 17 do 21 lutego, kiedy to będą George i Charlotte mieli wolne w szkole.

Jak rodzina spędzi ten czas? Najpewniej Kate, William i trójka ich dzieci wyjadą do ich wiejskiej posiadłości Anmer Hall w Norfolk, gdzie para lubiła dotąd spędzać wolny czas. W przeszłości książęta wyjeżdżali też na ferie we francuskie Alpy - tam odpoczywali w 2016 roku.

NAJNOWSZE