Kate i William poprowadzili grę w bingo dla rezydentów domu opieki! Nie poszło najlepiej?

2020-05-24 18:42 nk
Księżna Kate i Książę William
Autor: YouTube.com/The Royal Fmaily

Księżna Kate i książę William mieli okazję sprawdzić się jako prowadzący bingo dla osób starszych z jednego z walijskich domów opieki. Para starała się jak mogła, ale - jak oceniła zwyciężczyni rozgrywki - Cambridge'owie powinni byli bardziej się postarać! Było źle? Zobaczcie sami!

Książę William i księżna Kate to ulubieńcy Brytyjczyków. Podczas, gdy tamtejsze media kochają pastwić się nad jego bratem Harrym i bratową Meghan, starszy syn księżnej Diany i księcia Karola zdołał zaskarbić sobie ich przychylność. Jasne, zdarzają się skandale i plotki, jednak William i Kate mają niebywałą umiejętność przykrywania ich swoim urokiem. A może to raczej moc ludzi od wizerunku, zatrudnianych przez rodzinę królewską?

Tak czy inaczej pandemia koronawirusa to kolejna okazja, by odkrywać Cambridge'ów od najlepszej strony - Kate i William chętnie łączą się za pomocą wideo czatu z innymi, by wesprzeć poszczególne instytucje czy ludzi.

Kate i William? Bingo!

Kate Middleton i książę William mieli ostatnio okazję poprowadzić grę w bingo dla osób starszych z jednego z walijskich domów opieki. Na początek porozmawiali z pracownicami ośrodka, które podnieśli na duchu w obliczu zwiększonej ilości pracy w związku z pandemią. Zatroskany wnuk królowej Elżbiety II zapytał kobiety, jak radzą sobie psychicznie i zażartował, że "nie zna nikogo z Walii, kto nie umiałby dobrze się bawić".

Rozgrywkę online, prowadzoną przez książęta Combridge można zobaczyć w filmiku poniżej. Jak im poszło? Zwyciężczyni rozgrywki oceniła, że "bardzo dobrze, ale nie tak dobrze, jak powinno".

Cóż, nie można być dobrym we wszystkim...

NAJNOWSZE