Książę William zdradził najbardziej przerażający moment jego życia. Łatwo go zrozumieć

2020-05-24 15:00 kp
Książę William i Kate Middleton
Autor: SplashNews.com/East News

Książę William to dziś trzecia najważniejsza osoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wnuk królowej Elżbiety wraz z Kate Middleton to jednocześnie ulubieńcy Brytyjczyków - książętom udaje się unikać kontrowersji, a zamiast tego oboje skupiają się na swojej pracy i zwracaniu uwagi na najważniejsze kwestie. Tym razem książę William podzielił się swoimi osobistymi refleksjami o posiadaniu dzieci.

Każdy doskonale zna historię księcia Williama i księcia Harry'ego. W 1997 roku w tragicznych okolicznościach książęta stracili matkę - kochaną przez Brytyjczyków księżną Dianę. Śmierć Diany całkowicie zmieniła ich życie i do teraz wspomnienia tamtych wydarzeń wywołują w nich wiele bólu. Doświadczenie utraty matki sprawiło też, że William i Harry są wyjątkowo wrażliwi w kwestii prześladowania przez media. Książę Harry mówił o tym, gdy protestował przeciwko medialnym atakom na Meghan Markle.

Również w przypadku księcia Williama tamte zdarzenia odbiły się na jego spojrzeniu na świat.

Książę William o trudnych życiowych momentach

Książę William opowiedział ostatnio o tym, w jaki sposób wspomnienie śmierci matki wróciło do niego, gdy sam został ojcem. Książę rozmawiał z byłym piłkarzem Marvinem Sordellem, który cierpiał z powodu utraty ojca, a niedługo sam miał zostać tatą.

Posiadanie dzieci jest najważniejszym momentem, który zmienia życie, naprawdę. Myślę, że kiedy przeżyłeś coś traumatycznego w życiu, i twojego taty nie ma w pobliżu, moja matka umarła, gdy byłem młodszy, emocje wracają w szybkim tempie. Mogę całkowicie odnieść się do tego, co mówisz o nadchodzących dzieciach - to jedna z najbardziej niesamowitych chwil życia, ale także jedna z najstraszniejszych.

- powiedział książę William.

Rozumiecie, co ma na myśli?

NAJNOWSZE