Katarzyna Skrzynecka pokazała rodzinną fotkę. Alikia jest już prawie nastolatką!

2021-09-27 16:38 AM
Katarzyna Skrzynecka
Autor: WBF

Katarzyna Skrzynecka pokazała mega rodzinną fotkę. Na zdjęciu jej mąż ze swoją córką oraz Kasia z Alikią. Swoją drogą wiedzieliście, że córka Katarzyny Skrzyneckiej to prawie nastolatka?

Katarzyna Skrzynecka jest bardzo aktywna w social mediach. Wrzuca tam najróżniejsze fotki, które spotykają się z wielkim odzewem ze strony internautów. Nie tylko zdjęcia z najróżniejszych sesji czy obowiązków zawodowych, ale także prywatne fotki.

Ostatnio na jej Instagramie podziwiać można było niezwykle rodzinne zdjęcie. Jak można wnioskować z opisu fotki. Rodzina miała powód do świętowania. Alikia, czyli córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej, co oznacza, że ma już 9 lat. Wiedzieliście, że to już prawie nastolatka?

Maj we wrześniu 💞 #familytime #uroczystość 💞🥰🥰🥰 To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota 🥰 @marcinlopucki @paulalopucka 💞 Jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki 🌸🌸 ... 

– pisała aktorka.

Katarzyna Skrzynecka w poście w pięknych słowach wspomniała także o swojej zmarłej mamie:

jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do Komunii.... Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z Nieba .... ⛅

Na zdjęciu pojawiła się nie tylko Alikia z rodzicami, ale także jej przyrodnia siostra, czyli córka Marcina Łopuckiego.

Prawda, że super z nich rodzinka? <3

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która członkini rodziny królewskiej urodziła dziecko?
NAJNOWSZE