Stare zdjęcia Kim Kardashian na Instagramie. Ale stylówka!

2021-09-27 15:50 es

Kim Kardashian jest w show-biznesie od tak dawna, że ma się wrażenie, jakby funkcjonowała w nim od zawsze. A przecież nastoletnia Kim nie była wcale znana. Z okazji Narodowego Dnia Córek celebrytka pokazała fanom stare zdjęcia. Co za stylizacja!

Kim Kardashian weszła do show-biznesu już dawno temu. Zaczęło się od kariery prawniczej jej ojca, później była praca u Paris Hilton, ale dopiero słynna seks taśma przyniosła Kim Kardashian wielką sławę. Dziś to jedna z najpopularniejszych celebrytek świata, mama czwórki dzieci i szefowa licznych firm.

Z okazji Narodowego Dnia Córek Kim Kardashian zafundowała fanom powrót do przeszłości!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Kim Kardashian na starych zdjęciach

Większość gwiazd pilnie strzeże swoich starych zdjęć i unika ich publikacji jak ognia. Tymczasem Kim Kardashian dość często pokazuje je światu.

Z okazji Narodowego Dnia Cór opublikowała sesję zdjęciową zrobioną w garażu w czasach bycia nastolatką.

Widziałam, że jest Narodowy Dzień Córek, więc ten post jest skierowany do mojej mamy i moich córek, gdy będą nastolatkami. North i Chi proszę, bądźcie dla mnie łagodne, gdy będziecie w wieku, w którym byłam na tych zdjęciach 🙏🏼 i mamo- przepraszam!

Dalej Kim Kardashian zdradziła kulisy powstania tej garażowej sesji.

Pamiętam, że zostałam tu uziemiona za to, że Kourtney ukradła twój samochód tylko po to, by jeździć nim wokół domu, a mimo że nie brałam udziału, nadal miałam kłopoty! Więc nie pozostało nam nic innego jak robić sesje zdjęciowe w garażu. . To nigdy nie byłam ja, po prostu słuchałam tego, co mówiła moja starsza siostra i przyjaciele.

Kim Kardashian zapewniała, że była w czasach młodości "perfekcyjna", ale niestety pod "złym wpływem" starszej siostry i otoczenia.

Aż trudno uwierzyć, że to Kourtney Kardashian była inicjatorką łamania zasad!

Trudno nie zwrócić uwagi na stylizację Kim Kardashian. To po prostu pocztówka z tamtej epoki!

Dziś gwiazda woli mieć na sobie znacznie mniej ubrań. Bikini to jej wielka miłość!

NAJNOWSZE