Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA

w ogniu krytyki

Katarzyna Cichopek pod ostrzałem. Internauci zarzucili jej używanie photoshopa

2024-02-29 9:49

Katarzyna Cichopek nie schodzi z piedestału jeżeli chodzi o jej życie prywatne i zawodowe. Fani śledzą jej media społecznościowe i nie przeszli obojętnie obok jednego z wpisów. Internauci są oburzeni i zarzucili celebrytce kłamstwo. Cichopek ma na Instagramie niemal 600 tysięcy obserwatorów.

Nie tak dawno Katarzyna Cichopek występowała w popularnej śniadaniówce u boku swojego wybranka - Macieja Kurzajewskiego. Celebrytka poinformowała o swoim odejściu z "Pytanie na śniadanie" za pomocą profilu na Instagramie. To właśnie tam udziela się najbardziej, a jej poczynania śledzi ponad pół miliona internautów. Cichopek poruszyła swoich fanów jednym wpisem. Internauci są oburzeni i zarzucili jej kłamstwo.

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki

Katarzyna Cichopek kilkukrotnie zmierzyła się z zarzutami używania programów do przeróbki zdjęć. Tak samo było również w tym przypadku. Celebrytka pokazała się na świątecznym zdjęciu w czarnej sukience przed kolano i wysokiej szpilce. Fani zwrócili szczególną uwagę na nogi prezenterki. Pod postem aż roiło się od komentarzy: "Widzę jakiś Photoshop? Nogi na pierwszym planie jakieś inne. W lustrze odbijają gładkie..." - zarzucił jeden z internautów. Pojawiły się również takie komentarze jak: "Zjawiskowe nogi", "Super", "Piękna".

Katarzyna Cichopek nie rozpacza po odejściu z "PnŚ". Pozdrawia fanów z TROPIKÓW!

Katarzyna Cichopek skomentowała zarzuty internautów

Katarzyna Cichopek chętnie wchodzi w interakcję ze swoimi obserwatorami. Tak było również w tym przypadku. Fani zarzucili celebrytce używanie photoshopa i tym samym, okłamywanie ich. Podczas rozmowy z "Plotkiem", Cichopek odpowiedziała na zarzuty: "Bawi mnie to bardzo, bo ja nie przerabiam zdjęć. Czasami jest tak, że jak się robi zdjęcie z góry, albo na obiektywie szerokokątnym, to wychodzą jakieś zniekształcenia. Ja mam do tego totalny luz" - opowiadała Cichopek. "Bardzo często pokazuje się kompletnie bez makijażu. Pokazuję się, gdy trenuję i mam włosy rozczochrane, bądź też odsłonięty brzuch i czasem wyskoczy mi jakiś wałek, jak się zegnę. Akceptuję swoje ciało. Jestem, jaka jestem. Mam 40 lat. Urodziłam dwoje dzieci, moje ciało wiele przeszło. (...) Kocham każdy centymetr swojego ciała" - odparła na zarzuty celebrytka. Znajdą się oczywiście Ci, którzy uznają, że "winny się tłumaczy" oraz Ci, którzy uważają ciało Katarzyny Cichopek za piękne i naturalne.

Tych zdjęć Katarzyny Cichopek na pewno nie widzieliście! Tak przepiękna aktorka wyglądała 20 lat temu. Niesamowite!

Katarzyna Cichopek to popularna polska aktorka z serialu "M jak miłość", w którym występuję od 2000 roku. Cichopek urodziła się 7 października w 1982 roku w Warszawie. Rozwija swoją pasję jako tancerka oraz do niedawna jako prezenterka popularnej śniadaniówki. Z wykształcenia jest psychologiem, ale nie pracuje czynnie w wyuczonym zawodzie. W 2022 roku wzięła rozwód z Marcinem Hakielem, o którym było głośno, niemal we wszystkich polskich mediach.

Katarzyna Cichopek odchodzi z „M jak miłość”? Znamy stanowisko produkcji

Bezpodstawny hejt na Cichopek