Katarzyna Cichopek chwali się sukcesami dzieci. Helenka poszła w aktorskie ślady mamy!

2021-06-21 19:03 es
Katarzyna Cichopek
Autor: wbf

Zazwyczaj Katarzyna Cichopek stara się chronić prywatność swoich dzieci. Zdjęć twarzy maluchów trzeba szukać z trudem na jej Instagramie. Jednak zdarzają się takie okazje, kiedy mama po prostu nie może milczeć. Córka Katarzyny Cichopek poszła w jej aktorskie ślady! Dumna aktorka opublikowała uroczy wpis

Katarzyna Cichopek od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w M jak miłość. Później jeszcze większą sławę wytańczyła sobie w show Taniec z gwiazdami.

W ciągu ostatnich lat Katarzyna Cichopek wzięła udział w niezliczonych projektach. Występowała w serialach, programach, prowadziła imprezy, wydała książki i grała w reklamach.

Przez cały ten czas Katarzyna Cichopek starała się chronić prywatność swojej rodziny. Czasami nawet podpadała tym swoim fanom... To jedna z gwiazd, które na Instagramie nie za często pokazują twarz swoich dzieci. Jednak są okazję, których nie można przemilczeć...

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Katarzyna Cichopek chwali się sukcesem córki

Katarzyna Cichopek i jej mąż, Marcin Hakiel wychowują dwoje dzieci. Helena ma 7 a jej starszy brat, Adam - 12. Okazuje się, że córka postanowiła już obrać ścieżkę kariery. Poszła w aktorskie ślady mamy! Tymczasem jej brat ma szanse zostać kolejnym Robertem Lewandowskim.

Pękająca z dumy Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie uroczy wpis:

Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna ⚽️ pokaz gimnastyczny córki 🤸🏻 a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach @teatrmuzycznyroma 🎭 Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są THE BEST!!!

Chwaliła się Katarzyna Cichopek.

Myślicie, że wkrótce Helena Hakiel zadebiutuje w jakiejś telewizyjnej produkcji?

NAJNOWSZE