Katarzyna Cerekwicka sprzedaje ciuchy! “Jestem na bezrobociu, chcę pracować, a nie mogę”

2021-01-24 13:00 RD
Katarzyna Cerekwicka
Autor: WBF Katarzyna Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Spowodowane jest to oczywiście obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Piosenkarka w jednym z wywiadów szczerze opowiedziała o swojej codzienności. Wyznała również, że musiała wyprzedać swoje sceniczne kreacje. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Pandemia koronawirusa wyhamowała gospodarkę. W trudnej sytuacji znaleźli się między innymi restauratorzy, którzy nie mogą zapraszać gości do swoich lokali. W nieciekawej sytuacji są też artyści, ponieważ wszystkie koncerty zostały odwołane. Na wiele tygodni wstrzymane zostały również nagrania do programów telewizyjnych, seriali czy filmów. Nic więc dziwnego, że gwiazdy narzekają na brak dochodów. Wśród takich osób jest między innymi popularna piosenkarka, Katarzyna Cerekwicka. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.01.2021

Gwiazda w programie Tok Szoł prowadzonego przez Wojciecha Jagielskiego i Katarzynę Pakosińską wyznała, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne. Wyznała również, że postanowiła sprzedać swoje ciuchy. 

Jestem na bezrobociu, ponieważ chcę pracować, a nie mogę. To jest bardzo ciężkie dla osoby, która szczególnie przez ostatnie trzy lata żyła w takim pędzie: koncertowym, twórczym, bardzo intensywnym. Teraz tak naprawdę nie mam po co się budzić rano (...) Zanim zagram koncert, te ubrania wyjdą już z mody. Wszystko wyprzedałam

powiedziała Katarzyna. 

NAJNOWSZE