Kasia Tusk znów w szpitalu. Co się dzieje ze zdrowiem jej dziecka?

2022-01-24 17:20 es
Kasia Tusk
Autor: WBF

Kasia Tusk, choć jest jedną z najbardziej wpływowych blogerek w Polsce, trzyma media z dala od swojego życia rodzinnego. Czasami jednak pozwala sobie na odrobinę prywaty. Niestety ostatnio wieści nie są dobre. Kasia Tusk spędziła końcówkę roku w szpitalu. Choć sytuacja wydawała się opanowana, teraz wnuczka Donalda Tuska znów choruje...

Kasia Tusk to blogerka z dużym stażem. Choć mogła pozostać po prostu "córką Donalda Tuska", w 2011 roku założyła z Zofią Cudny bloga "Make Life Easier". Tam dzieli się nie tylko zdjęciami stylizacji, ale także inspiracjami oraz poradami modowymi.

Mimo sporej popularności Kasia Tusk nie wpuszcza mediów do życia prywatnego. Od czasu do czasu jednak przemyca na blogu wieści z domu. Właśnie stamtąd dowiedzieliśmy się o przyjściu na świat dwóch córek gwiazdy. Liliana urodziła się w 2019 roku, a jej młodsza siostra w 2021. Ojcem dziewczynek jest mąż Kasi Tusk - Stanisław Cudny.

Teraz dotarły do nas niepokojące wiadomości z ich domu...

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Kasia Tusk ponownie w szpitalu z córką

Pod koniec roku Kasia Tusk dała znać fanom, że ze zdrowiem jej dziecka nie jest dobrze. Konieczny był pobyt w szpitalu... I choć wydawało się, że sytuacja jest opanowana, teraz ponownie pojawiły się problemy.

Kasia Tusk wrzuciła na stories kilka książek, które chciała polecić swoim fanom. Okazuje się, że nie miała czasu ich przeczytać do końca z powodu kolejnych wizyt w szpitalu.

Bardzo fajna, ale nie przeczytałam do końca. Są momenty, kiedy masz potrzebę wnikania w zawiłości ludzkiego nieszczęścia. A są też takie, kiedy marzysz o tym, aby przez chwilę w ogóle nie myśleć i dać odpocząć szarganym nerwom. Po trzech wizytach w szpitalu z maleńkim dzieckiem (bo o dwóch pozostałych już nie miałam siły pisać) jestem jednak w tej drugiej grupie.

Napisała.

Niestety jeszcze nie czas na odpoczynek. Kilka godzin później Kasia Tusk opublikowała zdjęcie ze szpitalnych wnętrz, pytając w opisie:

Czy ten szpitalny koszmar się kiedyś skończy?

Mamy nadzieję, że tak i to, jak najszybciej!

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

Zobacz też:

NAJNOWSZE