Kasia Smutniak wyszła za mąż! Goście myśleli, że przyszli na urodziny

2019-09-16 19:33 kp
Kasia Smutniak i Domenico Procacci
Autor: PIOTR ZAJAC/REPORTER

Kasia Smutniak wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, Domenico Procaccim. Aktorka i jej ukochany do końca ukrywali ceremonię nawet przed jej gośćmi - zaproszeni byli pewni, że będą świętować urodziny pochodzącej z polski gwiazdy. Zamiast tego byli świadkami jej przysięgi ślubnej! Kim jest jej mąż?

Kasia Smutniak to dziś jedna z najpopularniejszych we Włoszech polskich gwiazd. Aktorka urodziła się w Pile, skąd wyjechała do Włoch jako siedemnastolatka, by zacząć karierę modelki. Udało się nie tylko na wybiegach największych projektantów, ale i przed kamerą.

Obecnie Kasia Smutniak każdego roku pojawia się w kolejnych produkcjach filmowych. W ostatnich latach były to m.in. filmy Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie czy Oni. I to zapewne na planie filmowym aktorka poznała swojego partnera, a od niedawna również męża - Domenico Procacciego.

Kasia Smutniak wyszła za mąż

Włoskie media informują, że Kasia Smutniak wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Domenico Procacciego. Aktorka i producent filmowy są parą od ośmiu  lat i w końcu zdecydowali się sformalizować związek. Para wzięła ślub w swojej willi w miejscowości Formello pod Rzymem, zapraszając gości pod pretekstem 40. urodzin Kasi. Dopiero, gdy zaproszeni pojawili się na miejscu, zrozumieli, że uczestniczą w ceremonii ślubnej!

W ten sposób Kasi Smutniak i jej ukochanemu udało się uniknąć zainteresowania mediów, które żywo śledzą poczynania uwielbianej we Włoszech aktorki. Wiadomo, że Kasia i Domenico poprosili gości, by zamiast prezentów przekazali datki na rzecz prowadzonej przez Polkę fundacji.

Kasia Smutniak i Domenico Procacci mają 5-letniego syna, Leona. Aktorka jest też mamą 15-letniej Sophie, której ojcem był jej pierwszy mąż, Pietro Taricone. Gwiazda poznała go w 2003 roku, a rok później urodziła ich córkę. Małżeństwo pary przerwał tragiczny wypadek w 2010 roku. Pietro Taricone uległ wypadkowi spadochronowemu, po którym nie odzyskał przytomności i zmarł w szpitalu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Bublesun Post udostępniony przez KasiaSmutniak (@lasmutniak)
Wyświetl ten post na Instagramie.
...la punizione del Divino Selfie Post udostępniony przez KasiaSmutniak (@lasmutniak)
NAJNOWSZE