Meghan Markle chce odbudować wizerunek! Ma wzorować się na Kate Middleton

2019-09-16 14:31 kp
Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Kilka ostatnich miesięcy w życiu Meghan Markle było wyjątkowo intensywnych. Z jednej strony fani księżnej razem z nią czekali na narodziny jej dziecka, a później cieszyli się z przyjścia Archiego na świat, a z drugiej krytykowali ją za kontrowersyjne pomysły, co poważnie zachwiało jej wizerunkiem. Teraz Meghan musi poważnie nad nim popracować.

Podstawowym kluczem do sukcesu członków brytyjskiej monarchii jest ich pozytywny wizerunek wśród poddanych. Dopóki członkowie królewskiego dworu cieszą się sympatią fanów, ich działania mogą nieść realne korzyści, a oni sami mogą być uznawani za ważnych i potrzebnych. Gdy jednak wizerunek któregoś z nich załamuje się, a Anglicy zaczynają pytać: "Dlaczego my ich utrzymujemy?", konieczne są poważne działania.

Z tego typu kryzysem zmagali się ostatnio książę Harry i - przede wszystkim - Meghan Markle. Amerykańska aktorka, wchodząc do rodziny królewskiej, cieszyła się ogromną sympatią Brytyjczyków i mogła liczyć na ich realne wsparcie. Gdy jednak okazało się, że książęta Sussexu chcą żyć niezależnie i ukrywać coraz więcej aspektów swojego życia, wielu osobom przestało się to podobać.

Meghan Markle odbuduje wizerunek?

Negatywne komentarze osiągnęły szczyt po tegorocznych wakacjach. W sierpniu Meghan Markle i książę Harry odbyli dwie podróże prywatnym odrzutowcem - raz na wakacje na Ibizę, a raz do Francji - co spotkało się kategoryczną krytyką internautów. Fani monarchii uznali, że Sussexowie nie dość, że wykorzystują pieniądze podatników, by spełniać swoje luksusowe zachcianki, to do tego sprzeniewierzają się idei ochrony środowiska, którą tak promują podczas swoich przemówień.

>> Lot Meghan Markle i księcia Harry'ego na Ibizę kosztował 20 tys. funtów! "Uber dla milionerów"

Fala krytyki skupiła się na Meghan Markle, którą wiele osób oskarża o zły wpływ na księcia Harry'ego. Na początku września księżna Sussexu zatrudniła więc specjalistę od walki z kryzysami i odbudowywania wizerunku, który ma pomóc jej na nowo zdobyć sympatię Anglików. Księżna nie wybrała tu byle kogo - pomaga jej ten sam mężczyzna, który pracował dla Harvey'a Weinsteina, gdy ten był oskarżany przez kolejne kobiety o nadużycia seksualne.

Teraz Meghan Markle wie już, jaką ścieżką podążać, by znów spodobać się poddanym. Źródła związane z brytyjskim dworem donoszą, że żona księcia Harry'ego doskonale rozumie powagę sytuacji i planuje wzorować się na samej Kate Middleton, która od lat cieszy się uwielbieniem wśród fanów.

Wie, że musi podjąć radykalne działania, aby wrócić do gry i pozwolić, by ludzie znów się w niej zakochali, tak jak to zrobili, kiedy zaczęła spotykać się z Harrym. Meghan wie, że jej reputacja się zniszczyła i popełniła ona poważne błędy, ale jest przekonana, że ​​może to odwrócić. Kate to ogromna inspiracja, ponieważ pokazuje mistrzowską klasę księżniczki odkąd wyszła za Williama, a Meghan zdaje sobie sprawę, że ma wiele do nauczenia się od niej. Odtąd zobaczymy zupełnie inną księżną Sussex - tę, która jest o wiele bardziej pokorna i troskliwa. Zasadniczo bardziej podobna do Kate.

- zdradza informator The Sun.

Wierzycie, że tak będzie?

NAJNOWSZE